Valmierieši aicināti Ziemassvētkos rotāt pilsētu ar eņģeļiem

Jau trešo gadu tiek organizēta labestības akcija „Eņģeļi pār Latviju", lai palīdzētu bērniem, kurus skārušas smagas slimības. Divos iepriekšējos gados Latvijas iedzīvotāji LNT, portāla ziedot.lv un Swedbank rīkotajā akcijā saziedoja vairāk nekā 800 tūkstošus latu, sniedzot palīdzību vairākiem simtiem bērnu. Šogad ikviens ir aicināts paust atbalstu labestības akcijai un izrotāt savu pilsētu ar eņģeļiem.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Neimane informē, ka arī Valmieras pilsētas pašvaldība ir atsaukusies akcijas rīkotāju aicinājumam un rosina pilsētas iedzīvotājus Ziemassvētku rotājumiem izvēlēties šo simboliku.

„Eņģeļi ir viens no raksturīgākajiem Ziemassvētku simboliem. Tie izstaro mieru un gaišumu, kas mums visiem tik ļoti nepieciešams gada tumšākajā laikā. Aicinu visus valmieriešus, domājot par svētku rotājumiem savās mājās, iestādēs, uzņēmumos, skolās un organizācijās, būt radošiem un izvēlēties eņģeļu motīvus, lai ienestu vairāk gaismas arī Valmierā. Radīsim viens otram īpašu svētku noskaņu un skaistu svētku rotu mūsu pilsētai!" aicina Valmieras Kultūras centra direktore Vaira Dundure.

E. Neimane piebilst, ka jau nākamnedēļ Valmierā tiks uzsākti rotāšanas darbi un pilsētas egle svinīgi tiks iedegta 3.decembrī pulksten 17.00.

Valmiera