Valmierieši uzstāsies Pleskavas kultūras centrā

„Pēc LR Konsulāta Pleskavā (Krievija) ielūguma, 16.novembrī Pleskavas kultūras centrā ar koncertprogrammu uzstāsies vairāki Valmieras kolektīvi - TDA „Gauja", Valmieras Mūzikas skolas audzēkņi - solisti Baiba Rancāne, Kristaps Ivanovs, koklētāju ansamblis, kā arī flautiste Elīna Mīļā un Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas vokālais ansamblis," informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.

 

Viņa norāda, ka vienlaikus uz Pleskavu pieredzes apmaiņas vizītē dosies arī kultūras jomas pārstāvju delegācija - Valmieras Kultūras centra direktore Vaira Dundure, Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektora vietnieks Aigars Vītols, Valmieras Novadpētniecības muzeja direktore Iveta Blūma, muzeja Krājuma nodaļas vadītāja Indra Vīlistere, Valmieras Mūzikas skolas direktora vietniece izglītības jomā Larisa Palkavniece un Valmieras bibliotēkas direktore Daiga Rokpelne. Kultūras iestāžu vadītāji tiksies ar saviem kolēģiem - Pleskavas kultūras iestāžu pārstāvjiem.

 

„Jāpiebilst, ka Pleskava ir viena no Valmieras sadarbības pilsētām. Abu pašvaldību sadarbības līgums noslēgts 2001.gadā. Ilggadēja un veiksmīga sadarbība izveidojusies uzņēmējdarbības, kultūras un izglītības jomā," atklāj L. Tarbuna.

Valmiera