Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vidzemes Augstskola uzsāk īstenot kultūras tūrisma projektu Vidzemei

Vidzemes Augstskolas (ViA) Tūrisma un viesmīlības vadības fakultāte strādā pie Vidzemes kultūras tūrisma politikas ieviešanas plāna izstrādes.

Projektu vada ViA profesors Dr.art. Jānis Kalnačs. Projekta īstenošanas gaitā līdz 2014. gada pavasarim tiks rīkoti 11 semināri dažādās Vidzemes pilsētās un pagastos, pirmais no tiem jau veiksmīgi noticis oktobra beigās Vecgulbenes muižā.

Projekta eksperti sagatavos arī Vidzemes kultūrvēsturisko karti un rekomendācijas kultūras mantojuma un kultūras prasmīgākā iesaistīšanā tūrismā,  domājot arī par Eiropas Savienības nākošā plānošanas cikla (2014.-2020.gadam) radītajām iespējām.

Darbs uzsākts, uzvarot Vidzemes tūrisma asociācijas „CHARTS" (Kultūras un kultūras mantojuma pievienotā vērtība reģionālajā politikā tūrisma ilgtspējībai) iepirkuma konkursā.

Valmiera