Vidzemes Biznesa dienās - arī Uzņēmēju nakts

Biznesa dienas „Vidzeme 2010" Valmierā arī šajā gada kuplinās Uzņēmēju nakts. Par to pirmdien, 22.februārī darba grupas sanāksmē informēja Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora administratore Sanita Laiviņa.

Naktī no 15. un 16. maiju Starptautiskās muzeju nakts ietvaros būs atvērts ne tikai Valmieras muzejs, bet iecerēts, ka apmeklētājus gaidīs arī tirgotāji un pakalpojumu sniedzēji. Šajā gadā Uzņēmēju nakts organizatoriskās rūpes uzņēmies Valmieras Biznesa un inovāciju inkubators, kas cer paplašināt to komersantu loku, kas ne tikai gādās par īpašām cenām produktiem un pakalpojumiem, bet arī par izklaides programmu akcijas dalībniekiem.

Pērn Uzņēmēju naktī bija atvērti 25 veikali. Apmeklējot tos, valmierieši varēja baudīt mākslinieku uzstāšanos dažādās pilsētas vietās un laukumos. Arī šajā gadā iecerēts saglabāt līdzīgu koncepciju. Nakts tirdzniecībā tiks iesaistīti arī Biznesa dienu izstādes- gadatirgus dalībnieki.

Jau ziņots, ka Vidzemes uzņēmējdarbības izstāde „Biznesa dienas 2010" norisināsies 14. -15.maijā Valmieras Kultūras centrā. Līdztekus ekspozīcijas daļai, kur preču un pakalpojumu sniedzēji interesentus informēs un konsultēs, būs gadatirgus daļa, kur pasākuma apmeklētāji varēs sastapt amatniekus un tirgotājus un iegādāties viņu preces. Būs arī Zaļais tirdziņš.

Interesenti aicināti pieteikties Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras filiālē Stacijas ielā 26, tel.: 642 35320. Savukārt amatnieki un tirgotāji aicināti pieteikties Valmieras Novadpētniecības muzejā Bruņinieku ielā 3, 6 4224770.

Valmieras Biznesa dienas tiek organizētas, lai veicinātu Vidzemes reģiona uzņēmumu atpazīstamību un dotu iespēju pašmāju komersantiem - ražotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī individuālā darba veicējiem iegūt jaunus sadarbības partnerus un smelties jaunāko profesionālo informāciju savās nozarēs.

Biznesa dienas organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Valmiera