Ziemā brauc uz Valmieru, būs ko darīt!

Šoziem gan lieli, gan mazi aktīvākas un mierīgākas atpūtas cienītāji aicināti iepazīt Valmieras pilsētu.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Inese Kazuša informē, ka slēpošanas centrs Baiļi piedāvā aktīvā ziemas sporta veida cienītājiem izbaudīt dažāda garuma slēpošanas trases ar pacēlājiem. Izveidotas arī trases snovbordistiem un distanču slēpotājiem, kā arī nav aizmirsti mazākie ziemas prieku baudītāji, piedāvājot iecienīto kameršļūkšanu. Uz vietas, iespējams apgūt ziemas sporta veidus instruktora pavadībā, kā arī izīrēt attiecīgo sporta inventāru.

„Valmierā iespējams arī slidot - gan zem klajas debess pilsētas slidotavā, gan izmantojot Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) ledus halles piedāvātos laikus publiskajai slidošanai ar vai bez nūjām. Tāpat iespējams noorganizēt ziemas pārgājienu ar kolēģiem, draugiem, ko piedāvā atpūtas centrs Eži," norāda I. Kazuša.

Viņa atzīmē, ka tiem, kam ziemas sports svešāks, iespējams atpūsties, baudot Valmieras kultūras piedāvājumus. Iemīļotais Valmieras Drāmas teātris arvien savus apmeklētājus priecē ar profesionāliem aktiermākslas paraugdemonstrējumiem. Valmieras Kultūras centrā katru nedēļas nogali norisinās koncerti vai tematiskie pasākumi. Mākslas cienītājiem, dažādās vietās pilsētā, atvērtas izstāžu zāles, iepazīstinot apmeklētājus ar mākslas aktualitātēm gan Latvijā, gan pasaulē.

„Neformālās atpūtas veida piekritējiem, daudzveidīgu naktsdzīvi nedēļas nogalēs piedāvā Valmieras nakstklubi un bāri. Tāpat plašas iespējas piedāvā sporta un SPA centri, rūpējoties par apmeklētāju labsajūtu un veselības uzlabošanu. Neiztrūkstoši, piedāvājumā arī labas iepirkšanās iespējas, kā arī nobaudīt gardu maltīti kādā Valmieras kafejnīcā vai restorānā. Sasildīties un nakšņot varēsiet kādā no mājīgajām Valmieras viesnīcām vai viesu namiem," norāda I. Kazuša.

Valmiera