Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ziemas periodā būs ierobežota automašīnu novietošana Valmierā 2

Lai nodrošinātu sniegta tīrīšanu, kā arī Valmieras pilsētas ielu un brauktuvju kaisīšanu ar pretslīdes materiālu un satiksmes drošību šo darbu laikā, Valmierā arī šoziem būs spēkā transporta līdzekļa apstāšanās un stāvēšanas aizliegums vairākās ielās.

Ierobežojumi būs spēkā no ceturtdienas, 19.janvāra.

Ceļa zīmes Nr.326 „Apstāties aizliegts" ar papildiezīmi „Darbības laiks no plkst.22:00-07:00" izvietotas šādās Valmieras ielās: Stacijas ielā posmā no Grāvju līdz Marijas ielai, kreisā puse; Garā ielā posmā no Rīgas ielas līdz Beātes ielai, labā puse; J.Vītola ielā posmā no A.Upīša ielas līdz Kārļa ielai, kreisā puse; Beātes ielā posmā no Kārļa ielas līdz Limbažu ielai, kreisā puse;

Graudu ielā posmā no Annas ielas līdz A.Upīša ielai, kreisā puse; G.Apiņa ielā posmā no Zvirgzdu ielas līdz Rubenes ielai, labā puse; Annas ielā posmā no Beātes ielas līdz Graudu ielai, abas puses; Ausekļa ielā posmā no Vaidavas ielas līdz V. Baloža ielai, kreisā puse. Tāpat šīs zīmes izvietotas arī K.Baumaņa ielā posmā no Gaujas līdz L.Paegles ielai, labā puse;

Vaidavas ielā, posmā no Skolas ielas līdz Ausekļa ielai, abas puses; Siguldas ielā, posmā no Vaidavas līdz V.Baloža ielas, abas puses; Meža ielā posmā no Krāsotāju līdz Zvaigžņu ielai, labā puse; Dārza ielā, posmā no J.Vītola līdz Beātes ielai, kreisā puse gar māju Nr.11.

Valmieras pilsētas pašvaldība lūdz iedzīvotājus būt saprotošiem un uzstādītās ceļa zīmes ievērot!

Komentāri 2

Valmiera