Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zināmi Valmieras fotokonkursa „Valmiera – mana sajūtu pilsēta” otrās kārtas uzvarētāji

Noslēgusies Valmieras 2014.gada fotokonkursa „Valmiera – mana sajūtu pilsēta” otrā kārta, kurā piedalījušies 13 fotogrāfi, kopumā iesniedzot 58 konkursa noteikumiem atbilstošas fotogrāfijas.

Visus konkursā iesūtītos darbus izvērtēja profesionāla žūrijas komisija: fotogrāfs Aleksejs Koziņecs, Valmieras Mākslas vidusskolas direktors Edgars Bogdāns, Vīlandes pilsētas (Igaunijā) pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Krista Kulla (Krista Kull), Valmieras pilsētas pašvaldības izpilddirektors Aigars Vītols un Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Dace Jase.

 Lai nodrošinātu objektivitāti, konkursa žūrija darbus izvērtēja, nezinot to autorus.Augstāko žūrijas novērtējumu otrajā kārtā ieguvusi Gvido Mūrnieka fotogrāfija „Brīvdabas kino”, otrajā vietā Arņa Skujiņa fotogrāfija „Vakars pie krācītēm” un trešajā vietā Pētera Sproģa fotogrāfija „Centrā”. 

Kārtas uzvarētājs balvā no Valmieras pilsētas pašvaldības saņems naudas balvu 100 eiro apmērā, otrās vietas ieguvējs – naudas balvu 75 eiro apmērā, trešās vietas ieguvējs – naudas balvu 50 eiro apmērā.Valmieras fotokonkursa mērķis ir atspoguļot Valmieras pilsētas skaistākās un interesantākās vietas, kuras ir īpašas Valmierai un tās iedzīvotājiem. 

Ar fotogrāfiju starpniecību autori tiek mudināti notver Valmieras unikālo garšu, smaržu, noskaņu un sajūtas, atainot pilsētas iedzīvotāju un viesu noskaņojumu un emocijas ikdienas dzīvē, darbā vai svētkos. Tāpat autori ir mudināti izcelt vietas, objektus un dabas skatus, ar kuriem valmierieši lepojas un kas veido pilsētas „vizītkarti”. Līdz 31.oktobrim turpinās fotokonkursa „Valmiera – mana sajūtu pilsēta” noslēdzošā – 3.kārta.

 Darbi iesniedzami elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu un augšupielādējot fotoattēlus Valmieras pilsētas pašvaldības mājas lapas www.valmiera.lv sadaļā „Valmieras fotokonkurss”. Viens autors katrā konkursa kārtā drīkst iesniegt līdz 10 fotogrāfijām, kuras uzņemtas pēc 2013.gada 1.oktobra.

Valmiera