Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma vairāk nekā 160 izsaukumu saistībā ar stiprā vēja radītajiem postījumiem

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18.decembra plkst. 6.30 līdz 19.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 53 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, 47 uz glābšanas darbiem, bet vēl četri bija maldinājumi. 

Saistībā ar stiprā vēja radītājiem postījumiem aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma vairāk nekā 160 izsaukumu. Vakar pēcpusdienā Vidzemē tika saņemts 41 izsaukums, kur bija nepieciešams no ceļa braucamajām daļām novākt stiprā vēja nogāztus kokus. Visvairāk izsaukumu bija Valmieras (9) un Limbažu (9) daļām, bet vismazāk Gulbenes pusē (3). Šādi izsaukumi laika posmā no plkst. 15.00 līdz pat desmitiem vakarā tika saņemti uz Rūjienas, Pārgaujas, Salacgrīvas, Beverīnas, Priekuļu, Cesvaines, Valkas, Cēsu, Burtnieku, Gulbenes, Alūksnes, Madonas, Smiltenes, Mazsalacas, Strenču, Limbažu, Beverīnas, Ērgļu, Naukšēnu un Alojas novadiem. 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Madonas novada Praulienas pagastā, kur dega sadzīves tehnika 0,3m2 platībā, kā arī Burtnieku novada Burtnieku pagastā, kur dega elektrības balsts un zemsedze 1,7m2 platībā. 

Kriminālziņas