Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsējiem glābējiem trīs izsaukumi Valkas novadā

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no šī gada 21.augusta plkst. 6.30 līdz 24.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 21 izsaukumu – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet vēl četri izsaukumi bija maldinājums. 

Piektdien plkst. 14.47 Valkas un Smiltenes ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valkas novada Vijciema pagastu, kur traktora piekabē bija aizdedzies siens. Ugunsgrēkā dega siena ruļļi 130 m2 platībā un traktora piekabes borts un riepa 2 m2 platībā. 

Valkas novada Valkas pagastā sestdien vieglā automašīna bija avarējusi un iebraukusi dīķī, kā rezultātā uz ūdens virsmas radās 10m2 liels eļļas plankums. Ugunsdzēsēji glābēji izcēla avarējušo automašīnu no dīķa un norobežoja eļļas plankumu ar absorbējošām bonām.

Sestdienas vakarā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Valkas novada Ērģemes pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja cilvēku, kas atradās zem automašīnas, un nodeva viņu NMPD darbiniekiem. 

Vakar plkst. 18.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Alūksnes novadu, kur dega vieglās automašīnas motortelpa 0,5 m2 platībā. Mēģinot dzēst liesmas pirms VUGD ierašanās, cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Šonakt Ērgļu novada Sausējas pagastā dega saimniecības ēka pilnā 16 m2 platībā. 

Aizvadītajās trijās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz Limbažu ielu Alojā, kur dega sausā zāle 100 m2 platībā, Skolas ielu Gulbenē, kur parkā dega meža zemsedze 2 m2 platībā, Mazsalacas novada Skaņkalnes pagastu, kur dega siena rullis 3 m2 platībā, Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur dzīvoklī dega akumulatora lādētājs 0,1 m2 platībā un Gulbenes novada Rankas pagastu, kur dega vieglā automašīna 2 m2 platībā. 

Kriminālziņas