Ar motociklu uzbrauc sunim

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 70 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, kur divos no gadījumiem divas cietušas personas. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 47 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 15 par ātruma pārsniegšanu un divi par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu ietekmē.

5.augustā Cēsīs, J.Poruka un A.Kronvalda ielu krustojumā notika sadursme starp kādas sieviete vadīto automašīnu un skrejriteņa vadītāju. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta skrejriteņa vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

5.augustā pulksten 17:45 Smiltenes novadā, Variņu pagastā uz autoceļa Smiltene – Gulbene, vīrietis, vadot motociklu “Honda”, uzbrauca uz ceļa braucamās daļas izskrējušam sunim. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta motocikla vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus. Uzsākts administratīvais process.

Kriminālziņas