Automašīnas vadītājs ar spoguli aizķer velosipēdistu. Valsts policija aicina cilvēkus nepakļaut sevi riskam un lietot atstarotājus

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 76 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens velosipēda vadītājs. Noformēti 80 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 33 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu.

16.janvārī pulksten 08:00 Varakļānu novadā, Murmastienes pagastā uz autoceļa Madona – Varakļāni 39. kilometrā vīrietis vadīja automašīnu un ar spoguli aizķēra velosipēdistu. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta velosipēdists, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

Valsts policija atgādina, ka braucot diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos, velosipēda vadītājam jābūt tērptam apģērbā (vestē) ar labi redzamiem gaismu atstarojoša materiāla elementiem. 

Valsts policija aicina cilvēkus nepakļaut sevi riskam un lietot atstarotājus. Savukārt autovadītājus mudinām būt īpaši piesardzīgiem, braucot diennakts tumšajā laikā. Ikviens ir atbildīgs par savu dzīvību un drošību uz ceļa. Būsim prātīgi ceļu satiksmē!

Kriminālziņas