Grundzālē apturēts motocikla vadītājs bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un alkohola reibumā

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 52 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā no gadījumiem ir viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi velosipēdu vadītāji un divi motocikla vadītāji. Noformēti 89 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 54 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

24.jūlijā saņemta informācija par zādzību Madonas novadā, Bērzaunes pagastā, nenoskaidrota persona, nozagusi motocikla ķiveri un brilles. Materiālie zaudējumi 250 eiro. Policija skaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

24. jūlija vakarā, tika saņemta informācija par kādu motocikla vadītāju Grundzāles pagastā, kurš, iespējams, alkohola reibumā piedalās ceļu satiksmē. Saņemtā informācija nekavējoties tika pārbaudīta un motocikla vadītājs apturēts Grundzālē, Tilta ielā. Pārbaudot minēto motocikla vadītāju, policija konstatēja, ka vīrietis, bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, būdams 2,68 promiļu reibumā. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aicinām iedzīvotājus nepalikt vienaldzīgiem un situācijās, kad rodas pamatotas aizdomas, ka transportlīdzekļa vadītājs pie stūres sēdies reibumā, ziņot Valsts policijai, zvanot pa tālruni 110.

24.jūlijā pulksten 11:00 Ērgļu novadā, Ērgļu pagastā, Ērgļi, Rīgas ielā kāds vīrietis vadot motociklu, neievēroja drošu distanci, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar priekšā braucošo automašīnu “Ford”. Ceļu satiksmes negadījumā bojāts transports, cietušo nav. Motocikla vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

24.jūlijā pulksten 17:05 Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā uz autoceļa Valmiera – Smiltene 1. kilometrā vīrietim vadot automašīnu “Renault” sakabē ar piekabi, plīsa piekabes riepa, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu “Opel”. Ceļu satiksmes negadījumā bojāts transports, cietušo nav. 

Kriminālziņas