Jērcēnu pagastā aiztur trīs personas aizdomās par nelikumīgām medībām

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 87 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens motociklists un četri velosipēda vadītājs. Noformēti 102 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 66 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Naktī no 15. uz 16.augustu, ap pulksten 01:41, Valkas policijas iecirknī tika saņemta informācija, ka Strenču novadā, Jērcēnu pagastā, dabas lieguma teritorijā, iespējams, notiek nelikumīgas medības. Izbraucot policijas norīkojumam teritorijā sastapti četri vīrieši, pie personām atrastas un izņemtas divas medību bises, kā arī 56 patronas. Trīs personas tika aizturētas.

Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 233. panta 2. daļas par šaujamieroča, šaujamieroča būtisko sastāvdaļu, šaujamieroča munīcijas, lielas enerģijas pneimatiskā ieroča, sprāgstvielas vai spridzināšanas ietaises izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.


Kriminālziņas