Kārķos iereibis vīrietis draudējis ar ierocim līdzīgu priekšmetu 3

Satraucoši notikumi norisinājušies aizvadītajā sestdienā Kārķos. Kāds vietējais, būdams manāmā “kunga dūšā”, draudējis kādam citam vietējam iedzīvotājam ar ierocim līdzīgu priekšmetu. Jāpiebilst, ka šajā dienā Kārķos tika svinēti pagasta svētki.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne informē, ka ap pulksten 16 policija saņēma informāciju par to, ka Kārķu pagastā kāds vīrietis alkohola reibumā ar ierocim līdzīgu priekšmetu draudējis kādam citam vīrietim. 

Likumsargi nekavējoties noskaidroja aizdomās turētā vīrieša personību un veica sankcionētu kratīšanu viņa dzīvesvietā. Tās laikā izņemts šaujamierocim līdzīgs priekšmets un patronas. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 233. panta 2. daļas, kurā paredzēta atbildība par neatļautu šaujamieroča glabāšanu un nēsāšanu. Likums par šādu nodarījumu paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem vai ar arestu, atņemot tiesības veikt zināma veida uzņēmējdarbību uz laiku no diviem līdz pieciem gadiem. Savukārt par draudu izteikšanu izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumu, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti, soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu.

Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana, un tās interesēs plašāka informācija netiks sniegta. Policija ir aizturējusi draudētāju – 46 gadus vecu vīrieti.

No neoficiāla ziņu avota “Ziemeļlatvija” uzzināja, ka incidents noticis pie vietējā veikala. Kārķēnieši, kā jau laukos, kur viens otru labi pazīst, labi zinot draudētāju, jo viņš ne reizi vien esot bijis agresīvs un šaudījies ar “gaiseni”. Turklāt viņam jau esot bijuši vairāki likumpārkāpumi.

Komentāri 3

bezugunsnavdumu

Kuram tas interesē.

Labāk pētam par Kiegeļcepli. Aplūkoju un apgāzos no kājām. Mūsu Zariņam kad dzimene?
Reāli 16 novembrī?

Firma ar 0 apgrozījumu un nulles nodokļu iemaksām plāno maksa't 4000+pvn mēnesī + jāiegulda 1.3 mio un jānodarbina autobusu ar personālu, kur dalībniekos atrodās kāds Viesturs Zariņš, 161179-xxxxx.

Man tikai liels jautājums, a kas traucēja piedalīties ar oriģinālo sia, kuras ogles nes vismaz atzīstamo kvalitātes brendu?

Valkā ogles viennozīmīgi netiks dedzinātas.

pirms gada, 2019.08.18 11:13

bezugunsnavdumu

Reālām personām kuras nodarbojās ar šim oglēm pieder inbokss vēstuļu vietne.

Kāpēc vajadzīga šī čaumalas firma lai vinnēt izsoli?

Kāpēc Valkas pašvaldība piekritā izīrēt uz veseliem 30 gadiem objektu, uzceltu par ES naudu, čaumalas firmai?

pirms gada, 2019.08.18 11:17

bezugunsnavdumu

Interesanti vai ogles būs vietējās vai pēc vistu scenārija - made in valka uz pakas, un viss. Gala saimnieks jaņcīgs proPu fans.

"Ukraina nav atsaukusi savu sūtni, Ukraina nav izsludinājusi karastāvokli, Krievija ar Ukrainu nav karastāvoklī. Sūtīt militārsu palīdzību kaut kādām… Kurdu ciltīm. Mēs nevaram teikt, ka amerikāņu armija karo par kurdiem. Sūtīt militārus konsultantus un ieročus, — tas atbilst starptautiskajai praksei. "Mums viņi simpatizē," — saka amerikāņi par kurdien un sūta viņiem ieročus un konsultantus. Putinam simpatizē donbasieši. De iure nav Krievijas armijas Donbasā. Privāta armija. Piedodiet, to izdomāja amerikāņi," — savu viedokli preses kluba vadītājam un kolēģiem pastāstīja Griķis.

Klātesošie, šķiet, bija tik pārsteigti par oratora viedokli, ka neviens pat necentās viņam iebilst.

"Es neaiztāvu Putinu. Krimu noanektēja, un tas tā! Tas ir skaidrs. Kam pieder Sevastopole, tam pieder Melnā jūra. Tās diskusijas ir bezgalīgas. (..) Iemācamies norīt nepatīkamo. (..) Nav Krievijas armijas, nav pierādījumu, neviena! Ukraiņi kaut kur ne tur iešāva "Buku" holandiešu lidmašīnai, baigā šmuce, skaidrs, bet tas nebija krievu oficieris, seržants Petrovs, Sidorovs, Ivanovs, ne-bi-ja," — savu emocionālo runu noslēdza Griķis.

pirms gada, 2019.08.18 11:49

Kriminālziņas