Launkalnes pagastā apgāžas kravas auto 1

Pirmdien, 27.septembrī, pulksten 11:24 tika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma izsaukumu uz Smiltenes novada Launkalnes pagasta, kur noticis ceļu satiksmes negadījums, kravas automašīna ir apgāzusies uz sāniem un tajā iespiests cilvēks, no automašīnas izgāzusies krava.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka cilvēks no automašīnas izkļuvis saviem spēkiem. Cilvēks tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji atvienoja akumulatoru, kā arī pārkrāva kravā esošos dēļus, lai automašīnu varētu pacelt atpakaļ uz riteņiem. Tika novērsta degvielas noplūde, kā arī, izmantojot absorbentu, savākta izlijusī degviela un sakārtota ceļa braucamā daļa.

Pulksten 00:30 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD Vidzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi.

Komentāri 1

ventuks

Smiltenes krustā, izbrauktuvē uz Rīgas virzienu avārijas notiek reizi pa reizēm. Tajā vietā aplis nav aplis , bet ovāls ar "spicīti", un tur arī "liek uz sāniem"

pirms 11 dienām, 2021.10.07 14:25

Kriminālziņas