Launkalnes pagastā ceļu satiksmes negadījumā ‒ bojāgājušais

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 51 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, kur divos no gadījumiem četras cietušas personas, tajā skaitā divas gājušas bojā. Ceļu satiksmes jomā pieņemti 92 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 45 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

28.septembrī, pulksten 13:06 Priekuļu novadā, Liepas pagastā uz autoceļa Liepa – Smiltene, vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā gāja bojā automašīnas vadītājs, savukārt pasažieris nogādāts medicīnas iestādē. Policijā sākts kriminālprocess. Tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

28.septembrī, pulksten 19:35 Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) notika divu automašīnu sadursme, proti, automašīnas “VW Polo” un automašīnas “Scania”. Notikuma vietā gāja bojā vieglās automašīnas “VW Polo” vadītājs, bet “Scania” šoferis tika nogādāts medicīnas iestādē. Policijā sākts kriminālprocess, tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

Kriminālziņas