Medībās Valkas novadā vīrietis gūst šautu brūci kājā 1

Jau aizvadītajā nedēļā “Ziemeļlatvija” saņēma informāciju no kāda valcēnieša, kurš informēja par 23. janvārī notikušu negadījumu medību laikā Valkas pagastā. Informācijas sniedzējs stāstīja, ka medībās šautu brūci kājā guvis kāds vīrietis.

Diemžēl “Ziemeļlatvija” Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes sniegtajās ziņās par likumpārkāpumiem vai notikumiem nesaņēma šādu informāciju. Lai noskaidrotu, vai stāstītais atbilst patiesībai, vakar sazinājāmies ar Vidzemes reģiona pārvaldes vecāko speciālisti Zani Vaskāni. Viņa apstiprināja, ka sestdien, 23. janvārī, pulksten 14.58 Valkas pagastā medību laikā vīrietis guva šautu brūci kājā. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis paklupis un iešāvis sev kājā. Policijā sākts kriminālprocess, tiek skaidroti precīzi notikušā apstākļi.

“Ziemeļlatvija” interesējās, kāpēc policija nesniedza informāciju uzreiz pēc notikušā negadījuma. Z. Vaskāne skaidro, ka šis nelaimes gadījums notika individuālajās medībās. Mednieks skrējis pakaļ aizšautam meža dzīvniekam, paklupis aiz ciņa, un pielādētais medību ierocis izšāvis. Cietušais mednieks ārstējas slimnīcā. Policija izmeklēšanas gaitā ir nozīmējusi ekspertīzes.

Komentāri 1

skeptic

Ar visu cieņu pret policiju, šis stāsts izklausās pēc vidusskolēna sacerējuma skolotājai.
1) Ja medību ierocis no tik tuva attāluma būtu trāpījis kājā, maz ticams, ka šim medniekam būtu tik maza trauma.
2) Skriet pakaļ aizšautam dzīvniekam ir diezgan bezjēdzīgi. Vai nu tas tāpat aizbēgs, vai arī to varēs notvert lēnām ejot. Kaut gan katram savs - aiz priekiem skrēja.
3) Diezgan maz ticams, ka var iešaut kājā paklūpot. Pamēģinat pagriest garstobra ieroča stobru pret savu kāju. Diezgan neērti sanāk, pat krītot.
Varētu jau piebilst vēl visādus faktus baumu līmenī, bet pieturēsimies pie informācijas, ko policija ir sniegusi.

pirms 9 mēnešiem, 2021.02.03 14:04

Kriminālziņas