Palsmanes pagastā, automašīnai nobraucot no ceļa, cieš trīs cilvēki

Aizvadītajās dienās, laika posmā no 25. septembra līdz 28.septembrim, saņemta informācija par 236 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 32 ceļu satiksmes negadījumi, kur no sešiem gadījumiem septiņas cietušas personas. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 192 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 114 par ātruma pārsniegšanu, deviņi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

25. septembrī ap pulksten 09:25 Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā uz vietējās nozīmes ceļa, vīrietis, vadot automašīnu “MAN”, sakabē ar piekabi, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process.

25.septembrī pulksten 16:00 Gulbenes novadā, Stāmerienas pagastā, sieviete, vadot automašīnu “Mazda”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Automašīnas vadītāja vērsās medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

26.septembrī pulksten 16:16 Līgatnes novadā, Līgatnes pagastā uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža un autoceļa Mūrnieki – Līgatne – Augšlīgatnes krustojumā notika motocikla un automašīnas sadursme. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta motocikla vadītājs, kurš nogādāts medicīnas iestādē. Policija skaidro negadījuma apstākļus.

27.septembrī pulksten 20:26 Smiltenes novadā, Palsmanes pagastā uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža, krustojumā ar autoceļa Blome – Birzguļi – Palsmane vīrietis, vadot automašīnu “VW Passat”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta gan automašīnas vadītājs, gan divi pasažieri. Policijā uzsākts kriminālprocess, tiek skaidroti negadījuma apstākļi.


Kriminālziņas