Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pieķer par alkohola pārdošanu nepilngadīgām personām 1

Šī gada 19.septembrī Gulbenes novadā Valsts policija organizēja reidus, kuru ietvaros dažādās tirdzniecības vietās tika veiktas pārbaudes saistībā ar preču aprites noteikumu ievērošanu. Likumsargi konstatēja vairākus pārkāpumus, kuros nepilngadīgai personai tika pārdots alkoholisks dzēriens.

Kopumā tika pārbaudītas septiņas tirdzniecības vietas, no kurām četrās, Lejasciema, Lizuma un Tirzas pagastos, tika reģistrēti noteikuma pārkāpumi par alkoholisku dzērienu, kā arī enerģijas dzērienu pārdošanu nepilngadīgām personām. Vienā no tirdzniecības vietām konstatēts atkārtots pārkāpums. Visos gadījumos noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Valsts policija atgādina, ka alkoholiskus dzērienus, enerģijas dzērienus, kā arī tabakas izstrādājumus ir aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par personas vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai persona uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Personām vecumā no 18 līdz 25 gadiem, iegādājoties iepriekšminētās preces, ir pienākums uzrādīt personu apliecinošu dokumentu visos gadījumos neatkarīgi no tā, vai mazumtirgotājs to ir pieprasījis.


Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Kāds nu tur brīnums. Laukos 2/3 plauktu aizņem alkohols. garabraucot Bērzkrogam vietējā veikalā smuka aina, 2/3 alko un nedaudz pārtikas. Vienīgais veikals ciemā.

pirms 9 mēnešiem, 2018.09.23 15:07

Kriminālziņas