Aizturēts vadītājs, kurš Brenguļos pēc satiksmes negadījuma izraisīšanas atstāja negadījuma vietu

Vakar, 29.septembrī, Valmieras policija noskaidrojusi un aizturējusi vadītāju, kurš 26.septembrī, Brenguļos, pie alusdārza pēc ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanas atstāja notikuma vietu. Negadījumā nopietnas traumas guva kāda 1956.gadā dzimusi sieviete, kura tika nogādāta slimnīcā.

Aizturēts ir kāds 1982.gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš nav nonācis policijas redzeslokā. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis negadījuma vietu atstājis, lai izvairītos no atbildības par izraisīto ceļu satiksmes negadījumu. Policijā sākts kriminālproces pēc krimināllikuma 260.panta 2.daļas „Par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi“, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz desmit gadiem.

Policija pateicas iedzīvotājiem un plašsaziņas līdzekļiem par palīdzību, sniedzot informāciju! 

Jau vēstīts, ka sestdien, 26.septembrī, ap pulksten 18:00, Brenguļu pagastā, Brenguļos, pie Brenguļu alusdārza nenoskaidrots vadītājs ar sarkanas krāsas automašīnu uzbrauca 1956.gadā dzimušai sievietei, kura guva traumas un tika nogādāta slimnīcā. Vadītājs atstāja notikuma vietu, neziņojot par notikušo policijai.


Kriminālziņas