Ak, pasaule, pasaulīte.... 1

Nedēļas nogalē konstatēti 17 gadījumi, kad transportlīdzekļa vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā.

Piecos gadījumos reibumā vadīta automašīna. Iestājoties siltākam laikam, ievērojami pieaudzis dzērušu velosipēdu vadītāju skaits. Transporta līdzekli tie stūrējuši pamatīgā alkohola reibumā, izelpā konstatētas līdz pat 3 promilēm alkohola.

10. martā ap sešiem pēcpusdienā „spraigi notikumi" risinājušies Alojas novada Braslavas pagastā, kur vairāki vietējie iedzīvotāji pamatīgā alkohola reibumā pārvietojušies ar ekskluzīvu transportlīdzekli ZAZ 968.

Policijas darbinieki 17: 54 apturējuši automašīnu ZAZ 968 autoceļa Ainaži- Matīši 43.kilometrā. Konstatēts, ka automašīnas vadītājs, 1989. gadā dzimis Vilzēnu iedzīvotājs, ir 2,27 promiļu alkohola reibumā un pie stūres sēdies bez transporta līdzekļa vadītāja tiesībām.

Policijas darbinieki devuši norādījumu novietot automašīnu ceļa malā, bet vadītājam pārsēsties policijas automašīnā. Liels bijis policijas darbinieku izbrīns, kad jau pēc dažām minūtēm 17:57 automašīnu, kurai nav bijušas pat aizdedzes atslēgas, sparīgi „ stūrējis" jau cits vīrietis, 1987. gadā dzimis Braslavas pagasta iedzīvotājs, kas iepriekš automašīnā atradies kā pasažieris.

Automašīnu viņš bija iedarbinājis, savienojot aizdedzes vadus. Konstatēts, ka vadītājs ir 2,91 promļu reibumā un, tāpat kā „kolēģis", nav varējis uzrādīt atbilstošas kategorijas transporta līdzekļa vadīšanas tiesības.

Par abiem gadījumiem noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli un tiks lemts par atbildību.

Komentāri 1

Kriminālziņas