Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvojumus saņēmuši policijas darbinieki

30.novembrī Madonas kultūras namā aizritēja Valsts policijas 99.gadadienas svinīgais pasākums, kura laikā tika apbalvoti Vidzemes reģiona labākie darbinieki. Pasākums iesākās ar Dievkalpojumu, kurš Madonas ev. Luteriskā Lazdonas baznīcā pulcēja vienuviet gan pasākuma dalībniekus, gan pārvaldes vadību. Dievkalpojumā uzrunu teica pārvaldes priekšnieks Imants Mitrošenko, aicinot mīlēt darbu un savus tuvākos. Tāpat svētību sniedza mācītājs un beigās izskanēja Latvijas valsts himna. 


Pēc baznīcas apmeklējuma, Madonas kultūras namā tika pasniegti Iekšlietu ministrijas Goda raksti un Pateicības:


Par augstu profesionalitāti, godprātīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā ar Latvijas republikas Proklamēšanas 99.gadadienu:


Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvoti: 

Majors Ingus Ritenis

Majors Aivars Pometko

Majors Renārs Celms

Majore Zane Ozoliņa

Majore Jeļena Verbiča

Kapteine Sanita Briede

Kapteinis Ēriks Zanders

Seržants Aleksandrs Fins


Ar Iekšlietu ministrijas Pateicību apbalvoti: 

Majore Kristīne Sidorova 

Majore Maija Smiltiņa

Kapteinis Aigars Vocišs

Kapteine Laila Smirnova

Virsleitnante Aldona Dimitrijeva

Virsleitnante Daiga Būmane

Virsniekvietnieks Jānis Liepiņš

Seržante Elīna Cerbule


Par priekšzīmīgu dienestu/darbu, sasniegtajiem augstajiem darba rezultātiem un sakarā ar Latvijas Valsts policijas 99.gadadienu, -


Ar Iekšlietu ministrijas Goda rakstu apbalvoti:

Majors Andrejs Nakoskins

Kapteinis Rolands Ločmans

Kapteinis Roberts Krauklis

Virsniekvietnieks Adris Psjuks

Virsniekvietnieks Juris Mihailovs

Virsseržants Mairis Parcis


Ar Iekšlietu ministrijas Pateicību apbalvoti:

Majore Andra Penka

Majore Egita Zolotarevska

Majore Sandra Vasiļenko

Kapteine Karina Zauere

Kapteine Evita Kalniņa

Virsniekvietnieks Igors Sidorovs

Virsseržants Ingus Kamerāds


Tika pasniegtas arī “Goda zīmes” un “Nopelnu zīme”:


Valsts policijas III pakāpes “Goda zīmes” apbalvojums piešķirts Harijam Dukuram Valsts policijas II pakāpes “Kriminālpolicijas Goda zīme” piešķirta pulkvežleitnantei Ingai Randarei un majoram Artim Krastiņam

Valsts policijas II pakāpes “Kārtības policijas Nopelnu zīme” piešķirta:

Pulkvežleitnantam Jānim Vehi

Pulkvežleitnantam Ivaram Mednim


Vēlāk tika pasniegtas Valsts policijas krūšu nozīmes “Par cītību policijā”, kā arī policijas Goda raksti un Pateicības. Pasākuma laikā izdienas krūšu nozīmes saņēma 14 Madonas iecirkņa darbinieki. Pateicības tika izteiktas arī sadarbības partneriem un iedzīvotājiem, kuri aktīvi iesaistījušies un palīdzējuši Madonas policijas iecirknim. Starplaikos dalībniekiem bija iespēja redzēt un dzirdēt dažādu Madonas mākslinieku sniegtos priekšnesumus, kurus izpildīja Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas audzēkņi, TDA "VIDZEME", kā arī Mūsdienu deju grupa "Aliens". Pasākuma noslēgumā laba vēlējumi svētkos izskanēja no Vidzemes tiesas apgabala prokuratūras virsprokurores Ligitas Vehi, kā arī citiem pasākuma viesiem. 


Kriminālziņas