Beverīnas novadā avārijā cietuši pieci cilvēki

Vakar Beverīnas novadā divu automašīnu sadursmē cietuši pieci cilvēki.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka autoceļa Valmiera-Rauna 11.kilometrā 1970.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Opel Zafira", izraisīja sadursmi ar automašīnu 'VW Passat", kuru vadīja 1949.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta abu automašīnu vadītāji, kā arī pasažieri - 1997.gadā dzimis jaunietis, 1971. un 1972.gadā dzimušas sievietes.

Savukārt Rīgā, Saulgožu ielā, no 1967.gadā dzimuša vīrieša vadīta mopēda nokrita pasažieris, 2000.gadā dzimis puisis. Cietušais ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā.

Siguldā, K.Barona ielā, 1961.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu "Opel", notrieca 1961.gadā dzimušu sievieti, kura ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 60 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši deviņi cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 33 avārijas, kurās cieta četri cilvēki.

Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturēja 22 transportlīdzekļu vadītājus, kuriem alkohola koncentrācija organismā pārsniedza atļauto normu. Septiņi no tiem bija autovadītāji, bet 15 - velosipēdu un motorolleru vadītāji. Rīgas reģionā par braukšanu reibumā aizturēti septiņi transportlīdzekļu vadītāji - trīs autovadītāji un četri velosipēdu un motorolleru vadītāji.

Kriminālziņas