Bez Tabu uzklausa cietušā viedokli Smiltenes novadā

Vakar raidījuma Bez Tabu sižetā tika iztirzāts kāda cietušā vīrieša viedoklis par notikumiem Smiltenes novadā. Lai arī sākotnēji žurnālisti instagram vietnē norādīja, ka sižets tapis Smiltenes pagastā, pēc televīzijā vērojamā stāstījuma varēja saprast, ka incidents noticis Jaunsmiltenē - tas ir Blomes pagastā. Tur pie kādas daudzdzīvokļu mājas norisinājies neveiksmīgs mēģinājums pārdot automašīnu.

20160109-1130-screenshot-1.jpg
Raidījumā tika intervēts vīrietis, kuram, pēc viņa vārdiem - otrā dienā pēc piekaušanas, ko veikuši potenciālie auto pircēji, neatliekamās palīdzības mediķi konstatējuši traumas - lauztas ribas, kā arī pieteikts notikuma aculiecinieks nepilngadīgs bērns un stilizēta situācija, kādā vīrietis guvis traumas. 

Savukārt telefonsaruna ar vienu no iespējamajiem notikuma dalībniekiem varēja saprast, ka tas pilnībā noliedz notikuma atstāstu. Diemžēl izpalika sižetā vairākkārt pieminēto Smiltenes policijas pārstāvju viedoklis. 

Portāla ziemellatvija.lv rīcībā ir Vidzemes reģiona policijas pārvaldes inspektores Sintijas Virses apstiprinātā informācija, ka Smiltenes policijas dežūrmaiņas policijas darbinieki tomēr ir bijuši Jaunsmiltenē, un tajā paša dienā pēc notikuma uzklausījuši un fiksējuši cietušā paskaidrojumus, kā arī informējuši, ka krimināllietas ierosināšanai ir nepieciešams mediķu slēdziens par nodarītajiem miesas bojājumiem. Cietušais atteicies no mediķu iesaistīšanas.

Šobrīd policija pārbauda gan incidenta notikuma apstākļus, gan arī policijas darbinieku darbības jau turpmākajās dienās pēc notikuma, kad vīrietis sazinājies ar mediķiem un pēc tam ieradies policijā,

Kriminālziņas