Bilskas pagastā - dzērājšoferis

Aizvadītā diennaktī  Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 73 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par 2 zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēts 1 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums). 

Reģistrēta informācija par 15 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par 12 ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši  cilvēki. Reģistrēti 3 gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 43 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīts 91 administratīvā pārkāpuma protokols.

13.jūnijā, ap pulksten 17:00, Limbažos, Ciema ielā pagaidām nenoskaidrota īpašnieka suns sakodis 1949.gadā dzimušu vīrieti, kuram sniegta medicīniskā palīdzība. Policija noskaidro apstākļus.

13.jūnijā, ap pulksten 19:30, Limbažu novadā, Skultes pagastā, Vārzās, Ziemeļu ielā pagaidām nenoskaidrota īpašnieka suns sakoda 1972.gadā dzimušu vīrieti, kurm bija nepieciešama mediķu palīdzība. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

13.jūnijā, ap pulksten 7:50, Alūksnē, Pilsētas bulvārī konstatēts, ka notikusi zādzība no kāda neaizslēgta dzīvokļa, kur nozagts mobilais telefons Nokia un pārtikas produkti, kas atradās ledusskapī. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

13.jūnijā saņemta informācija, ka laika posmā no 10.jūnija līdz 13.jūnija rītam, Amatas novadā, Skujenes pagastā, Sērmūkšos konstatēta zādzība no veikala. Zādzība izdarīta atlaužot veikala ieejas durvis un nozagts alkohols. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

13.jūnijā saņemta informācija par zādzību no kādas dārza mājas Alūksnes novadā, Alsviķu pagastā, kur, atlaužot durvis, ieklūts telpās un nozagts trimeris Husqvarna un virtuves iekārta. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

13.jūnijā saņemta informācija par kādu sievieti, kura traumas guvusi konflikta laikā 12.jūnijā, Beverīnas novadā, Kauguru pagastā. Noskaidrots, ka konflikts izcēlies starp 1943.gadā dzimušu un 1966.gadā dzimušu sievieti, kā rezultātā 1943.gadā dzimušajai sievietei nodarīti miesas bojājumi un sabojātas brilles. Policija noskaidro notikušā apstākļi.

13.jūnijā, 19:30, Limbažu novadā, Skultes pagastā, autoceļa Bedrīši – Stienes stacija – Vidriži 4.kilometrā pieķerta iereibusi automašīnas Opel Astra Caravan vadītāja. 1994.gadā dzimusī sieviete automašīnu vadīja, esot 2,31 promiles reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt transportlīdzekli. Par šo pārkāpumu policijā sākts kriminālproces.

13.jūnijā, ap pulksten 21:30, Smiltenes novadā, Bilskas pagastā, Mēros pieķerts iereibis automašīnas Mazda 323 vadītājs. 1988.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,19 promiļu reibumā un bez tiesībām vadīt transportlīdzkli. Policijā par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.

Kriminālziņas