Brīvdienas bijušas nemierīgas

Aizvadītas nemierīgas brīvdienas. Reģistrēta informācija par vairākiem mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumiem, kā arī zādzībām, kas īpašniekiem radījušas zaudējumus vairāku simtu latu apmērā. Zagti darba instrumenti, degviela un dažādi metāla izstrādājumi. Saņemta informācija par 14 kūlas ugunsgrēkiem. Pērnā zāle degusi astoņdesmit četru hektāru platībā.

Konstatēti spetiņi gadījumi, kad veiktas nelikumīgas darbības ar akcīzes precēm. Izņemti 658 litri nelikumīgi pārvadātas degvielas, 5300 cigaretes, kuru paciņas nav marķētas ar Latvijas Republikas akcīzes nodokļu markām un 8,7 litri nelikumīgi uzglabāta alkohola.

Kopā reģiona teritorijā reģistrēta informācija par 217 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēta informācija par 56 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, 21 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums. (Vairākas zādzības notikušas ilgākā laika posmā).

Reģistrēta informācija par 33 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību. Visbiežāk tie bijuši konflikti ģimenes locekļu vai bijušo „draugu" starpā un izcēlušies alkohola koplietošanas laikā vai vienam no konfliktā iesaistītajiem esot nopietnā alkohola reibumā.

Kriminālziņas