Ērģemē - negadījums mežā, Launkalnes pagastā - autoavārija

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 73 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 7 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 17 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 20 nodarījumi pret īpašumu.


Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 14 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem nav saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdies viens vadītājs. Noformēti 85 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 36 bija par ātruma pārsniegšanu. 


23.janvārī, pulksten 13:20 Valkas novadā, Ērģemes pagastā, Ērģemes meža masīvā, 1958.gadā dzimušam vīrietim, veicot meža izstrādes darbus, uz galvas uzkrita koks. Cietušais nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē ar smagiem miesas bojājumiem. Policija noskaidro notikušā apstākļus. 


23.janvārī, pulksten 09:03 Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā, pa autoceļu A-2 Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža (Veclaicene) 125 kilometrā, 1963.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Toyota”, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kā rezultātā, notika sadursme ar pretim braucošo automašīnu “Scania” sakabē ar piekabi. Par laimi, ceļu satiksmes negadījumā nebija cietušo, bojātas automašīnas. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. 


23.janvārī, pulksten 09:35 Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) 60 kilometrā, 1972.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Toyota”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu atbilstoši laika un ceļa apstākļiem, kā rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas, ieslīdēja grāvī un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā netika saņemta informācija par cietušajiem. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. 


23.janvārī, pulksten 17:40 Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā, autoceļa Rīga – Baltezers – Igaunijas robeža (Ainaži) 80 kilometrā, notika sadursme starp 1960.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “Ford Mondeo”, 1978.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “Scania” sakabē ar piekabi, 1964.gadā dzimušā vīrieša vadīto automašīnu “Man” sakabē ar piekabi un 1960.gadā dzimušā vadīto spēkratu “Peugeot”. Ceļu satiksmes negadījumā netika saņemta informācija par cietušajiem, bojāti transportlīdzekļi. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protoko


Kriminālziņas