Ērģemē no pagalma nozog degvielu un eglītes lampiņu virteni

Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 16 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta 1 zādzība no tirdzniecības vietas, reģistrēti 4 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi). 

Reģistrēta informācija par 24 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 7 noziedzīgi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi. Negadījumos nav cietuši cilvēki. Reģistrēti 3 gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sodīti 29 autovadītāji, par dažādiem pārkāpumiem sastādīts 91 administratīvā pārkāpuma protokols.

21.decembrī saņemta informācija, ka Valkas novadā, Ērģemes pagastā no kādas pagalmā novietotas automašīnas bākas nozagti 10 litri degvielas un tur pat no pagalmā esošās eglītes nozagta lampiņu virtene. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

21.decembrī, Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā suņi nokoduši kādā īpašumā esošos 17 trušus. Policijā sākta administratīvā lietvedība.

21.decembrī, ap pulksten 12:00, Pārgaujas novadā, Stalbes pagastā uz vietējas nozīmes ceļa pieķerts iereibis automašīnas VW Passat vadītājs. 1956.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 2,94 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

21.decembrī, pēc pulksten 20:00 policijā tika saņemta informācija, ka Madonas novadā, Ļaudonas pagastā, Ļaudonā kāds vadītājs ar Opel Omega ar savu braukšanas stilu apdraud citus ceļu satiksmes dalībniekus. Reaģējot uz saņemto informāciju, policija automašīnu atrada un apturēja autoceļa Kalsnava – Lubāna 13.kilometrā. 1989.gadā dzimušais automašīnas vadītājs pie stūres bija sēdies 1,84 promiļu reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Vadītājam par šo pārkāpumu draud kriminālatbildība. Policija pateicas iedzīvotājiem, kuri informēja!

21.decembrī, ap pulksten 21:40, Lubānā, Oskara Kalpaka ielā pieķerts iereibis automašīnas VW Golf vadītājs. 1990.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,84 promiļu reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt transportlīdzkli. Par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.


Kriminālziņas