Ērģemē policija likvidējusi točku 8

27.novembrī pulksten 18:10 Ērģemes pagastā sankcionētas administratīvās apskates laikā 1952. gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā atrastas un izņemtas 180 cigaretes (paciņas nav marķētas ar Latvijas Republikas akcīzes nodokļu markām), kandžas aparāts un 2,5 litri bezkrāsaina šķidruma ar izteiktu, alkoholam raksturīgu smaku. Izņemti arī 60 litri šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku (brāga) un 127 divu litru tilpuma alus pudeles. Adresē atrastas un izņemtas arī vairākas lietas, ko apmaiņā pret alkoholu atstājuši „ pircēji"- trīs mobilie telefoni, pase un slīpmašīna MAKITA . Uzsākta administratīvā lietvedība.

Komentāri 8

Bendžijs

Pareizi ir, nedrīkst laupīt cigarešu, alkohola lieltirgotājiem.

pirms 7 gadiem, 2012.11.28 22:39

zinu

Nez kad Ērģemē beigs dzirdīt tautu SIA ,,Tīne,,.Viņi benzīntankā tirgo alu arī nakts laikā,dod to uz parāda reizums riebjas tur liet benzīnu,jo tur tusējas vietējie pļēguri.Par to zin arī pagasta vadība,bet neko nedara.Operatore Ilze Strazdiņa pateica ka viņa grib nopelnīt,tad jau to zin arī Tīnes īpašnieki.Un tā tak apčakarē kārtējo pļēguru pieraksta kādu pudeli vairāk.Lai jau viņus krāpj,ja jau paši tik stulbi,tik tā jau Ilzīte un citas iedzīvojas. Skaisti gan izskatās:tu iebrauc Ērģemē'bet priekšā nodzērušos purnu bars! Kā pagasta ģērbonis vai seja.

pirms 7 gadiem, 2012.11.30 16:38

un...

čomam nepatikšanas,labs arsenāls ir bijis.pieņem manu līdzjūtību."ZINU",tev laikam tājā benzīntankā ārpus laikā alu nedeva,ja jau tik naidīgi esi noskaņots,labāk nenaidojies. tu,vecīt, neesi nekāds vecis,ja jau vārdus mini.braucu daudzas reizes cauri ciematam,neviens'"pļēgurs" nav redzēts.bet viens laikam ir-nu tas,kurš visu ZIN.

pirms 7 gadiem, 2012.12.03 20:09

zinu

gan jau pats esi no tādiem,vai arī pa naktīm izklaidē operatores.man pēc tās suslas nav un nebūs vajadzība.ja tu tiešām esi vietējais,tad vajadzēja zināt kas tur notiek.tas ,,un,,gan jau ir pirmais klients pēc alus.šad tad tur ir jautrība naktīs.

pirms 7 gadiem, 2012.12.04 16:42

ko

Būtu labāk padomājuši, cik šo točkistu dēļ valstij iet garām nodokļi, un vēl aploksņu algas, kuras laukos lielākā daļa saņem, tāpēc esam tādā peklē, kad dzīvojam slikti. Viens miesta ķeizars, kurš tirgo krutku vai cigaretes, jūtas kā baltais cilvēks uz daudzu ģimeņu posta rēķina, kad nodzeras tēvi un dažas mātes. Ja tā Ilze tirgotos savā mājā, bet izmanto darba devēju, par ko būtu jāizmet.

pirms 7 gadiem, 2012.12.05 17:45

Kriminālziņas