Gauja "paņem" jauna vīrieša dzīvību 6

4. jūlijā 20:10 Gaujā pie Kazu krācēm noslīcis 1986. gadā dzimis Valmieras pagasta iedzīvotājs. Pēc sākotnējās informācijas vīrietis pārpeldējis Gauju vienā virzienā un, peldot atpakaļ, visticamāk pietrūcis spēka.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki vīrieša līķi upē meklējuši vairāk kā stundu. Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess, kura laikā tiks noskaidrots nāves cēlonis. Nav pamata uzskatīt, ka gados jaunais vīrietis pirms došanās peldēties būtu lietojis apreibinošus dzērienus.

Lai arī glābšanas dienesti ik gadu brīdina par bīstamību un aicina iedzīvotājus nepeldēties Gaujā (upes gultne ir neprognozējama- vietā, kur pirms gada bija sekls, šovasar var būt izveidojusies vairākus metrus dziļa bedre), iedzīvotāji pārgalvīgi turpina riskēt ar dzīvību.

Kā norāda speciālisti, vietā, kur vīrietis noslīcis, Gauja bijusi vismaz trīs metrus dziļa. Savukārt paziņas stāstījuši, ka gados jaunajam vīrietim nereti bijis ieradums imitēt situāciju, ka viņam radušās problēmas un nepieciešama palīdzība, tāpēc arī šoreiz roku vicināšana gaisā draugos aizdomas nav radījusi. Kad puisis nav uzpeldējis vairākas minūtes, izsaukti glābšanas dienesti- šī reize izrādījusies liktenīga.

Komentāri 6

saule

vienreiz tikai esmu peldējusi Gaujā un ar to pašu vienu reizi man pietika ar savu neparedzamību.priecājos,ka vēl veiksmīgi tiku krastā,un paldies Dievam nebiju viena(tiku gan pati galā,bet tomēr)nobijos pamatīgi.vairāk Gaujā noteikti nepeldēsos.

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 15:27

saule

mazliet ieviesās kļuda - laboju - ...ar to pašu ienu reizi man pietika Gauja ar savu neparedzamību.

pirms 8 gadiem, 2012.07.05 15:30

onkuls

vai tik tas nebija kāds geokešu meklētājs,runā ka uz tās salas viens esot paslēpts

pirms 8 gadiem, 2012.07.06 02:54

neprotu peldet

un nesaprotu tos kuri gatavi braukt kautkur lai tikai papeldet. ejat baseina.

pirms 8 gadiem, 2012.07.09 00:05

jebkura upe ir mainīga, ne tikai Gauja, pat mazajā Salacā mainās vietas, kur atvari, tāpēc cilvēki karstuma nomocītie nepārvērtējat savas spējas!

pirms 8 gadiem, 2012.07.09 13:22

Aigars Krumins

noslicis cilveks Aigars Krumins jokojies pa udeni

pirms 7 gadiem, 2013.04.04 11:36

Kriminālziņas