Glābēji atrod Zāģezerā noslīkušo 6

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka svētdienas vakarā Zāģezerā,Valkā, noslīka kāds vīrietis.

Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes Valkas daļas komandiera pienākumu izpildītājs Salvis Stepiņš informē, ka noslīkušo izdevās atrast pirmdien ap pulksten 12.34.

Ūdenslīdēji 1982. gadā dzimušā vīrieša mirstīgās atliekas atrada aptuveni divu metru dziļumā 60 metru attālumā no krasta. S. Stepiņš skaidro, ka Zāģezerā vidējais dziļums ir divi metri. Nāves iemeslu vēl noteiks ekspertīze.

Komentāri 6

nemaki peldet

neizradies, drosi vien radija meistarklasi. ka jau visi slikoni.

pirms 8 gadiem, 2012.07.31 20:23

Nezinītis

Es arī bieži mēdzu atpūsties un peldēties Zāģezerā. Bet tik pārdrošus cilvēkus, kā ir tagad gribas iesaukties, ko Jūs cilvēki darāt.
Tajā pat sestdienā ūdens bija silts, taču Zāģezers ir ļoti, ļoti avotains, tādēļ siltais ūdens mijas ar auksto un atsevišķās vietās ir pat stindzinošs. Bet paskatoties uz ezeru var redzēt peldētāju galviņas visā ezerā, kā arī daudzi ir tik pārgalvīgi, ka peld pāri ezeram. Un vēl pie sevis nodomāju, nelaime notiks agri vai vēlu. Un lūk nav ilgi jāgaida. Lai līdzjūtība tuviniekiem, bet Valkas domei vajadzētu padomāt par pašvaldības policistu biežāku parādīšanos ezera krastā, kā arī varbūt padomāt par bojām līdz kurām var peldēt. Un vispār es domāju, ka Valkas domei vajadzētu padomāt par drošības un kārtības uzturēšanu ezera apkaimē.

pirms 8 gadiem, 2012.08.01 09:26

zinitis

nevajag bojas utt, kam? dabiska atlase.

paskaties meza, tur nav parapdzivotiba?

tikai cilvekiem, raujas par katru, kurs vertigs kurs ne.

un ne krizes nav, neka, dzivnieku pasaule.

homosapiena teorija izradijas ka homo mulkis.

pirms 8 gadiem, 2012.08.01 15:27

Kriminālziņas