Gulbenes novadā traģisks ceļu satiksmes negadījums (Precizēts!)

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 52 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 8 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par 2 zādzībām no tirdzniecības vietām, reģistrēts 1 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums). 

Reģistrēta informācija par 9 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību. 

Reģistrēta informācija par 12 ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos cietis 1 cilvēks. Reģistrēts 1 gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 5 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 62 administratīvā pārkāpuma protokoli.

PRECIZĒTĀ RINDKOPA: Šodien, pulksten 11:05, Gulbenes novadā, Stradu pagastā, autoceļa Gulbene - Balvi - Viļaka - Vientuļi 5.kilometrā notika vieglās automašīnas Volvo S70, kuru vadīja 1967.gadā dzimis vīrietis, un kravas automašīnas Volvo, kuru vadīja 1954.gadā dzimis vīrietis, sadursme. Negadījumā no gūtajām traumām gāja bojā vieglās automašīnas vadītājs un traumas guva kravas automašīnas vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro negadījuma iemeslus.

5.janvārī, pēc pulksten 21:00, Gulbenē, O.Kalpaka ielā 1963.gadā dzimis vīrietis, esot alkohola reibumā, nodarījis miesas bojājumus savai 1935.gadā dzimušajai mātei, kura nogādāta slimnīcā. Vīrietis aizturēts, un policijā sākts kriminālprocess.

6.janvārī, pēc pulksten 1:00 konstatēts, ka Alojā, Jūras ielā, uzlaužot durvju slēdzeni, iekļūts kādā dzīvoklī un nozagts televizors Samsung. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

5.janvārī, ap pulksten 16:30, Madonas novadā, Vestienas pagastā, uz autoceļa Bērzaune – Vestien – Ērgļi 1959.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu BMW, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Negadījumā nav cietušo.

5.janvārī, ap pulksten 19:30, Rūjienas novadā, Ipiķu pagastā, Ipiķos saņemta informācija, ka 1938.gadā dzimuša vīrieša dzīvoklī ienācis kaimiņš un nozadzis dažādus pārtikas produktus. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

5.janvārī, ap pulksten 15:00, Cēsīs, Bērzaines ielā, administratīvās apskates laikā 1959.gadā dzimušas sievietes dzīvesvietā atrasti un atsavināti vairāk nekā 2 litri kontrabandas alkohola. Sākta administratīvā lietvedība.

5.janvārī, pēc pulksten 22:00, Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgas pagastā, Jaunpiebalgā, tirgus laukumā sastapts kāds stipri iereibis 16 gadus vecs pusaudzis. Puiša izelpā konstatētas 3,29 promiles alkohola un, lai viņš nenodarītu kaitējumu pats savai drošībai, policija viņu nogādāja dzīvesvietā. Par notikušo sākta administratīvā lietvedība.

5.janvārī, ap pulksten 23:30, Madonas novadā, Ošupes pagastā, Degumniekos pieķerts BMW vadītājs, kurš automašīnu vadīja bez tiesībām to darīt un esot 0,3 promiļu reibumā. 1993.gadā dzimušajam vīrietim par pārkāpumu sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

5.janvārī, pēc pulksten 10:00, Gulbenes novadā, Lejasciema pagastā notika sadursmes starp 1966.gadā dzimušas sievietes vadīto automašīnu Audi 100 un 1986.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu Audi A6. Negadījumā traumas guva automašīnas Audi 100 vadītāja, kura nogādāta slimnīcā. Policija noskaidro visus negadījuma iemeslus.

5.janvārī, pēc pulksten 10:00, Salacgrīvā, Vidzemes ielā notika 1976.gadā dzimuša vīrieša vadītās automašīnas Volvo S70 sadursme ar 1976.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu VW Golf Variant. Negadījumā nav cietušo, bojātas automašīnas.

5.janvārī, ap pulksten 14:30, Amatas novadā, Drabešu pagastā, Kārļos uz vietējas nozīmes ceļa notika sadursme starp 1969.gadā dzimuša vīrieša vadīto kravas automašīnu MAN un 1955.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu VW Caravelle. Negadījumā nav cietušo, bojāti transportlīdzekļi.

5.janvārī, pirms pulksten 19:00, Smiltenē, Dzirnavu ielā notika 1990.gadā dzimušas sievietes vadītās automašīnas Audi A6 Avant sadursme ar 1990.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu BMW 530. Negadījumā nav cietušo, bojāti transportlīdzekļi un ceļazīmes.


Kriminālziņas