Izklaides alūksniešu gaumē :)

Alūksnē vakar policija saņēmusi vairākus izsaukumus, kuros iedzīvotāji lūguši policijas palīdzību, lai nodrošinātu sabiedrisko mieru un kārtību.

16.04. 10:00 policijā saņemts telefona zvans, kurā kāda nama iedzīvotājs Alūksnē Skārņu ielā sūdzējies, ka kāpņu telpā skaļi uzvedas 1949. gadā dzimusi dāma- viņa ar kājām dauza dzīvokļu durvis un skaļi lamājas. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par sabiedriskā miera un kārtības traucēšanu- par sīko huligānismu, tas ir, lamāšanos ar necenzētiem vārdiem sabiedriskās vietās, apvainojošu uzmākšanos un citām tamlīdzīgām darbībām, kas traucē sabiedrisko mieru un kārtību. Par šo pārkāpumu paredzēts sods- naudas sods no 50 līdz 250 latiem vai piemēro administratīvo arestu uz laiku līdz 15 diennaktīm.

17.04. 00:30 saņemta informācija, ka pa kādas mājas pagalmu Alūksnē Augusta ielā staigā un naktsmieru traucē kādas sievietes bijušais draugs, 1969. gadā dzimis Mārkalnes pagasta iedzīvotājs. Uzsākta resoriskā pārbaude.

Savukārt 17.aprīlī trijos naktī izsaukums saņemts uz kādu adresi Alūksnē Miera ielā. Tur skandālu sarīkojusi un 1967. gadā dzimuša vīrieša mieru traucējusi bijusī draudzene, 1971. gadā dzimusi Alūksnes iedzīvotāja. Uzsākta resoriskā pārbaude.

Kriminālziņas