Jūnijs Valkā sācies ar likumpārkāpumiem 2

1.jūnijā ap pulksten 16.00, Valkā, pagaidām nenoskaidrota persona nodarījusi miesas bojājumus kādam iereibušam 1971.gadā dzimušam  vīrietim. Policija noskaidro visus notikušā apstākļus. 

1.jūnijā saņemta informācija, ka Valkas novadā, Valkas pagastā, kāds iereibis vīrietis fiziski iespaidojis 1977.gadā dzimušu sievieti. Sievietei konstatēti dažādi ķermeņa sasitumi. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

1.jūnijā saņemta informācija, ka Valkas novadā, Valka, blakus Brīvdabas estrādei, dega meža zemsedze un zari 100 m2 platībā. Ugunsgrēks nodzēsts. Policijā uzsākta administratīvā lietvedība.

2.jūnijā saņemta informācija, ka Valkas novadā, Zvārtavas pagastā no kādas krautuves nozagti 35 m3 priedes koka zāģbaļķi. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

 2.jūnijā, pēc pulksten 21:00, Valkā, Gaujas ielā pieķerts iereibis jaunietis, kurš vadīja automašīnu Mitsubishi Galant. 1998.gadā dzimušais jaunietis automašīnu vadīja, esot 0,83 promiļu reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt transportlīdzekli. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Komentāri 2

bezugunsnavdumu

Brīvlaiks sācies. Vieni dzer, citi dedzina. Ko vēl darīt pilsētā kurā nekā nav, izņemot mēri - virskonduktoru un alkobodes?

pirms 4 gadiem, 2016.06.03 14:11

tevs.pestitajs

+1. Lai vēl dzer mājās, sitās kopā, dedzina slikto meža apsaimniekotāju atstāto drazu. Bet tas ka piektdienas vakarā visi pilsētas centra soli aizņemti ar igauniski vervelējošiem dzerājiem, tas nekam neder. Kur policija? Aizturēt nabaga jauniešus ar galantu ieradās visa maiņa ieskaitot pašvaldības, bet padzenāt salašņas no acīm prom tam spēku trūkst?
Par kādu tur pieminekli murmina krauklis, ka maximas pagraba klienti ka mušas ieņēma centru, un top jauna dzertuve bijušā piena punktā.

Lai kāds tēlnieks izveido alus pudeli granitā, būs izteikti vietā.

pirms 4 gadiem, 2016.06.03 23:54

Kriminālziņas