Launkalnes pagastā automašīna uzbrauc zēnam

Laika periodā no 8.novembra līdz 9.novembrim Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 72 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrētas 3 zādzības no tirdzniecības vietām, reģistrēts 1 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums). 

Reģistrēta informācija par 17 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 12 noziedzīgi nodarījumi pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēti 8 ceļu satiksmes negadījumi. 1 negadījumā cietis viens cilvēks. Reģistrēts 1 gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. 

8.novembrī saņemta informācija, ka Valmierā, Cēsu ielā nozagts zilas ar baltu krāsas velosipēds Fuji, kas bija atstāts nepieslēgts.

8.novembrī, ap pulksten 23:30, Priekuļu novadā, Liepas pagastā, Liepā, Pāvila Rozīša ielā, iespējams, aizdedzināta automašīna Mazda 626, kas bijusi novietota stāvēšanai jau ilgāku laika posmu. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

8.novembrī, Ērgļu novadā, Ērgļu pagastā administratīvās apskates laikā kādā garāžā atrastas un izņemtas 10000 cigarešu bez izcelsmi apliecinošiem dokumentiem. Par šo faktu sākta administratīvā lievedība pret kādu 1970.gadā dzimušu vīrieti.

8.novembrī, ap pulksten 11:35, Smiltenē, Lejas ielā pieķerts iereibis automašīnas Volvo S40 vadītājs. 1944.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 2,48 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

8.novembrī, ap pulksten 15:00, Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā, autoceļa Rīga – Sigulda – Veclaicene 129.kilometrā automašīna uzbraukusi kādam 2008.gadā dzimušam gājējam, kurš nogādāts slimnīcā. Sākotnējā informācija liecina, ka 1975.gadā dzimušais automašīnas Volvo V70 vadītājs uzbraucis 2008.gadā dzimušajam zēnam, jo tas šķērsojis ceļa braucamo daļu tuvu braucošas automašīnas priekšā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un negadījuma apstākļi tiks skaidroti izmeklēšanas laikā. 


Kriminālziņas