Ne mana cūka, ne mana druva! 1

6. martā policijā saņemta informācija, ka Valmierā pa balkonu iekļūts daudzdzīvokļu mājas pirmā stāva dzīvoklī Ūdens ielā.

No dzīvokļa nozagtas vairākas mantas- SAMSUNG televizors B12K3AGZ500580 4MPG, televizors LG LED LCD 32 4MPG, divi radioaparāti, mikroviļņu krāsns, putekļusūcējs, trīs SKILL un REBIR firmas urbjmašīnas, zāģis BOCSH, velosipēds, divi gredzeni un ķēdīte.

Notikuma vietas apskate liecina, ka zagļu rīcība bijusi brutāla un viņi acīmredzot bijuši pārliecināti, ka arī šajā gadījumā „nostrādās" latviešiem tik raksturīgais kūtrums, kas vislabāk savu būtību izsaka sakāmvārdā „Ne mana cūka, ne mana druva".

Par notikušo zādzību policija informāciju saņēmusi jau ilgāku laiku pēc zādzības un tikai tad, kad garāmgājēji ievērojuši izsisto logu. Policijas darbinieku aptaujātie kaimiņi gan atzinuši, ka dzirdējuši aizdomīgu troksni un rosīšanos apzagtajā dzīvoklī, bet viņi nav uzskatījuši par vajadzīgu pievērst tam uzmanību, jo „mani jau neviens neapzaga".

Kārtējo reizi ar nožēlu jāatzīst, ka notiekošajā vainojam visus citus, tikai ne sevi (ja slimojam- vainīgi ārsti, ja tiekam apzagti- vainīga policija, ja aizdegas neiztīrīts mājas skurstenis un nodeg īpašums- ugunsdzēsēji par vēlu atbraukuši. Uzskaitījumu varētu turpināt..) Savādā pasaulē dzīvojam... Ko nu ES, lai jau tie citi!!!

Komentāri 1

gandrīz policists

arī šajā gadījumā „nostrādās" latviešiem tik raksturīgais kūtrums,: šajā rindkopā ir iezagusies neliela kļūda , tas nav Latviešu kūtrum tā ir krievu un tikai krievu iesēta naida sēkla .

pirms 8 gadiem, 2012.03.07 20:14

Kriminālziņas