Notiek arī tā.... 2

7. aprīlī 20:14 Varakļānos Pils ielā apturēta automašīna NISSAN SUNNY. Konstatēts, ka tās vadītājs, 1987. gadā dzimis Atašienes iedzīvotājs, pie automašīnas stūres sēdies bez TL vadīšanas tiesībām un 1,72 promiļu alkohola reibumā.

Tāpat noskaidrots, ka automašīna pieder vīrieša draugam, 1989. gadā dzimušam Atašienes iedzīvotājam, kuru pārkāpumu izdarījusī persona par notikušo informējusi telefoniski.

Kamēr vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols un transporta līdzeklis nogādāts speciālajā stāvlaukumā, automašīnas īpašnieks ieradies pie policijas iecirkņa un pagalmā novietotajai policijas trafarētai automašīnai norāvis dekoratīvos diskus, kā arī izlaidis gaisu no riepas.

Vīrietis, kas bijis alkohola reibumā, aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā, kur viņam nācies sagaidīt un pavadīt Lieldienas. Par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc KL 231. panta- Huligānisms.

Krimināllikumā par šo noziedzīgo nodarījumu paredzēts sods- brīvības atņemšana uz laiku līdz 2 gadiem vai arests, vai piespiedu darbs vai naudas sods līdz 50 minimālajām mēnešalgām.

Komentāri 2

ta vins ir

kad urlas svetkos no irijas atbrauc, toties cik kluss esot bez viniem.

ja vel visam urlam atnemt pilsonibas un liegt iebraukt Latvija...

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 00:13

.

kadel nebraukt palii, ta pat tiesibu nav- nav ko zaudet :D

pirms 8 gadiem, 2012.04.11 12:27

Kriminālziņas