Papildināts! Cēsu policija lūdz palīdzību 14 gadus vecas meitenes meklēšanā (ATRASTA!) 1

PAPILDIUNĀJUMS: 26.jūlijā meklētā meitene atrasta Ventspilī. Jauniete nodota vecākiem. Paldies par sadarbību.

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 2003.gadā dzimušās Sintijas Neilandes meklēšanā. Meitene šāda gada 25.jūlijā patvaļīgi pametusi rehabilitācijas centru “Solis Piebalgā”, Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgas pagastā. Jauniete devusies nezināmā virzienā un šobrīd viņas atrašanās vieta nav zināma.


Nav pieejama informācija par meitenes pazīmēm un iespējamo apģērbu. Jāpiebilst, ka S. Neilandei ir noslieces uz klaiņošanu un meitene jau iepriekš nonākusi policijas redzes lokā. 


Par meitenes prombūtni policiju informēja vakar un nekavējoties tika uzsākti meklēšanas pasākumi. Pašlaik meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību. 


Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo jaunieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu S. Neilandes atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdzam informēt pa tālruņiem 110 vai 64101202. 


Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību!


Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Klaiņošana parasti esot iedzimta un mantota. Ja vecākiem patīk neprecēties, bet padzīvot te ar vienu te ar otru, bērns visus uzskata par saviem radiniekiem, un gan jau ciemojas pie kāda.

pirms 3 gadiem, 2017.07.27 00:45

Kriminālziņas