Pazudusi jauniete!Policija lūdz palīdzēt! (Papildināts - pazudusī atradusies) 3

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirknis meklē attēlā redzamo 1995. gadā dzimušo Gulbenes iedzīvotāju Montu Sabīni Liepiņu.

Meitene atrodas bezvēsts prombūtnē no 14. maija. Pēdējo reizi ar radiniekiem sazinājusies 16. maijā un solījusi, ka dzīvesvietā atgriezīsies 18. maijā. Tā kā jauniete nav devusi ziņu par savu pašreizējo atrašanās vietu, 23. maijā meitenes radinieki ar iesniegumu vērsušies policijā.

Pašreizējā iespējamā atrašanās vieta- Ventspils novada Ugāle. Aicinājums rūpīgi aplūkot attēlā redzamo fotogrāfiju un gadījumā, ja varat sniegt informāciju par jaunietes atrašanās vietu vai citu informāciju, kas varētu palīdzēt noskaidrot viņas atrašanās vietu, vērsties tuvākajā policijas iecirknī vai zvanīt- 110.

Iepriekš meitenei nav bijusi nosliece uz klaiņošanu.

 

Vakar, 24. maijā, policija izplatīja paziņojumu, ka Gulbenes iecirknis meklē 1995. gadā dzimušo Montu Sabīni Liepiņu. Meitene atradās bezvēsts prombūtnē no 14. maija. 23. maijā meitenes radinieki ar iesniegumu vērsās policijā.

Uzzinot, ka tiek meklēta, meitene pati sazinājusies ar radiniekiem un pašlaik jau ir ceļā uz Gulbeni, kur policijā sniegs paskaidrojumu par savu prombūtni.

Policija izsaka vislielāko paldies visiem plašsaziņas līdzekļiem, kas publicēja informāciju par meklēšanā esošo jaunieti. Vienlaikus vēršamies pie iedzīvotājiem ar aicinājumu pārrunāt ar saviem bērniem sekas, kādas var radīt ilgstoša prombūtne un uzsvērt nepieciešamību regulāri informēt par savu atrašanās vietu tuviniekus.

Komentāri 3

nu gan radinieki 4akli

nedela pagaja a tie attopas, no ka secinu, atradisies. visa gimene skiet esot klejodama.

normala gimene pacel visus jau taja pat diena. ja ari nenem iesniegumu, to nem neoficiali, un ir detektivi.

pirms 8 gadiem, 2012.05.25 10:37

tev taisniba

Pēdējo reizi manīta

22. mai 17:28


drosvien dzer kautkur un pleguro.

pirms 8 gadiem, 2012.05.25 10:39

Kriminālziņas