Policija aicina uzmanīties no negodprātīgiem tirgoņiem 5

Valmieras policija aicina iedzīvotājus uzmanīties no negodprātīgiem tirgoņiem, kas piedāvā iegādāties televizorus par it kā izdevīgu cenu, kuru patiesā tirgus vērtība ir krietni vien zemāka. 


Informāciju šodien policijai nodeva kāds vietējais iedzīvotājs, ka Valmierā un apkārtnē darbojas vairāku cilvēku  grupa, kuri piedāvā iegādāties televizorus, stāstot, ka pašlaik ir akcija un iespēja iegādāties šo preci ar ievērojamu atlaidi un, ka šāda televizora vērtība tirdzniecības vietās ir krietni lielāka. 

Patiesībā piedāvātie  televizori arī bez cenu atlaidēm tirdzniecības vietās ir pieejami par krietni zemāku cenu un iedzīvotāji, nopērkot šādu preci, zaudē savus finanšu līdzekļus pārmaksājot. Kā liecina policijas rīcībā esošā informācija, personas ir vīrietis un divas sievietes, kuri preci piedāvā dodoties pie iedzīvotājiem uz viņu dzīvesvietām. Tiek uzrādīti un noformēti dokumenti par preces iegādi, taču visticamāk tiem nav nekāda juridiska spēka. 

Policijā saņemtā informācija liecina, ka šodien personas redzētas Valmiermuižā, taču nevar izslēgt iespēju, ka tās var turpināt savas darbības citviet Vidzemē.Tā kā parasti šādu negodprātīgu darboņu upuri ir vecāka gada gājuma cilvēki, policija aicina pabrīdināt savus radiniekus, kuri ne vienmēr seko līdzi plašsaziņas līdzekļos pieejamai informācijai, un informēt, ka nekādā gadījumā nevajag iegādāties preces, ko piedāvā privātpersonas ierodoties pie viņiem mājās vai uzrunājot uz ielas.

 Pirkumus, it īpaši ja tā ir sadzīves tehnika, visdrošāk iegādāties oficiālās tirdzniecības vietās, tādējādi pasargājot sevi no kļūšanas par negodprātīgu tirgoņu upuri.Rūpēsimies par savu un savu tuvinieku drošību kopā!

Komentāri 5

nazis

ir pat vairākas šādu tirgoņu grupas, kas braukā ar busiņiem, piedāvā televizorus, datorus , viedtālruņus un, iespējams vēl ko citu. Vairāk viņi apbraukā vientuļas lauku viensētas. Ir redzēti Bilskas, Vijciema un Plāņu pagastos. Nezinu, cik ienesīgs ir viņu bizness, bet pēc īpaši uzticamiem cilvēkiem viņi neizskatās.

pirms 6 gadiem, 2014.08.26 09:56

...

Alūksnes AGRE jau gadus desmit algo krievu bandītus izlikties par elektronikas tirgotājiem un uzstādītājiem. Nav ko te mistiskus krāpniekus meklēt.

pirms 6 gadiem, 2014.08.29 11:35

Prokurors

Krāpniecība ir tajā, ka viņi melo, apgalvodami, ka viņu piedāvātie televizori ir lētāki, nekā veikalos.

pirms 6 gadiem, 2014.08.27 11:08

Advokats

Veikals no veikala atšķiras. Tiek minēts konkrēts veikals? Lai sieva atver formalitātei un tirgo pa 1000, pats vari braukt un pardot pa 500. Letak tak.

pirms 6 gadiem, 2014.08.27 20:05

Kriminālziņas