Policija brīdina iedzīvotājus par krāpniekiem un aicina būt piesardzīgiem 5

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirknī saņemta informācija, ka pilsētā uzdarbojas krāpnieki. Divas sievietes, kas uzdodas par sociālajām darbiniecēm, piedāvā iedzīvotājus iesaistīties darījumā- iemaksāt 20 latus, pretī solot desmitkārtīgu peļņu- 200 latus.

Policija atgādina iedzīvotājiem, ka, PIRMS iesaistīties sarunās, noteikti jāprasa uzrādīt dienesta apliecība un vienmēr jāatceras, ka šādus cilvēkus nedrīkst ielaist savā dzīvesvietā, jo nereti vēlāk nākas secināt, ka pazuduši vērtīgi priekšmeti vai nauda.

Atgādinām, ka gadījumā, ja Jums rodas aizdomas par krāpnieciskām darbībām vai tiek izteikts piedāvājums iesaistīties apšaubāmos darījumos, jāiegaumē personas pazīmes un par notikušo jāinformē policija. Pagaidām neviena persona ar iesniegumu policijā nav vērsusies.

Komentāri 5

........

Neiet te kaut kas kopā tai stāstā.
Valkā,kā zināms,ienīst visus svešiniekus,lai gan tas netraucē mukt uz Rīgu ubagdāvanas lūgt.Ne tikai ar svešajiem neviens nerunā,pilsēta ir sašķelta vairākās ''frakcijās'',kuru piederīgie savukārt nesveicina pretējo nometni,pat visu mūžu pazīstot.No otras puses,Valkā uz ielas visi visiem blenž pakaļ kā nogribējušās sunenes,lai ar ošņāšanu aizmirstu savu paša nepilnvērtību.
Tāpat vien blandīties pa Valku un krāpties,tā lai pēc stundas to nezinātu visas pilsēteles klaču purnes,nav iespējams.Krāpnieces pie cilvēkiem pavisam noteikti vedis kāds labi pazīstams vietējais,ko nu visi baidās nosaukt.

pirms 8 gadiem, 2012.05.20 09:02

valda

ja policija neka nedara bridina tik pa tuksu gajsu kad bordelis bejksies??????

pirms 8 gadiem, 2012.05.21 18:18

Kriminālziņas