Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 7

Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību personas atrašanās vietas noskaidrošanā

2012.gada 15.aprīlī sešos no rīta policijā saņemta informācija, ka Cēsīs Rīgas ielā pie nama nr.39 izcēlies kautiņš, kurā smagas traumas guvis 28 gadus vecs vīrietis.

Policija, ierodoties notikuma vietā, noskaidroja, ka pie vairākiem jauniešiem apstājusies garāmbraucoša tumši zaļas krāsas automašīna VW Bora v/n HU-1024. No automašīnas izkāpuši četri gados jauni vīrieši, kas uzsākuši konfliktu. Izcēlies kautiņš, kura laikā piebraukušie jaunieši izmantojuši beisbola nūju un automašīnas vilkšanai paredzētu trosi.

Viens no uzbrucējiem no automašīnas bagāžas nodalījuma izņēmis automašīnas domkratu un divas reizes ar to iesitis pa galvu 28 gadus vecam vīrietim. Noskaidrots, ka konfliktā iesaistītās personas iepriekš nav bijušas savstapēji pazīstamas.

Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231. panta 2. daļas. "Par huligānismu, ja tas izdarīts personu grupā vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam". Par šo noziedzīgo nodarījumu paredzēts sods- brīvības atņemšana uz laiku līdz 7 gadiem. Ir noskaidrotas konfliktā iesaistītās personas, kas sniedz liecības par notikušo.

Policija turpina meklēt attēlā redzamo 1988. gadā dzimušo Eduardu Adaškeviču, kas, huligānisku tieksmju vadīts, divas reizes ar automašīnas domkratu tīši iesitis pa galvu cietušajam, kas smagā stāvoklī nogādāts ārstniecības iestādē Rīgā.

Policija aicina iedzīvotājus rūpīgi aplūkot fotogrāfiju un gadījumā, ja Jums ir zināma vīrieša atrašanās vieta, varat sniegt informāciju par automašīnas atrašanās vietu vai citu informāciju, kas palīdzētu izmeklēšanā, zvanīt 26594804, 110 vai vērsties personīgi tuvākajā policijas iecirknī.

Komentāri 7

Par šo noziegumu precīzāk var izlasīt www.kasjauns.lv
Tiešām, īsti bandīti!

pirms 8 gadiem, 2012.04.20 19:38

policijā strādā-grūtnieces un ar lielām pakaļām

pirms 8 gadiem, 2012.04.21 16:11

Bernards

Būs jauni gaiļi meķī! Kaut gan zinot mūsu tiesu sistēmu- slepkavas cietumos nesēž!

pirms 8 gadiem, 2012.04.23 03:37

Kriminālziņas