Policija lūdz pārrunāt ar bērniem drošības pasākumus

12. janvārī ar iesniegumu policijā vērsusies kāda desmitgadīga zēna māte. Viņa informējusi, ka 11. janvāra pēcpusdienā pie kādas vispārizglītojošās iestādes Valmierā vairāki skolas biedri ar pikām apmētājuši viņas dēlu, kam konstatēti vairāki sasitumi.

Policijā uzsākta resoriskā pārbaude. Lai arī šogad šāda satura iesniegums policijā saņemts pirmo reizi (sniega Vidzemē ir maz), atgādinām, ka katru gadu policijā tiek reģistrēta informācija, kad ar sniega pikām tiek izsisti dzīvojamo māju logi vai garāmbraucošu automašīnu stikli.

Tāpat nekas rets nav nelaimes gadījumi, kad dažādas traumas neuzmanīgi spēlējoties gūst bērni. Nedēļas nogalē gaidāms sals, kas varētu ūdens krātuves pārklāt ar trauslu ledus kārtu. Atgādinām vecākiem par nepieciešamību pārrunāt ar bērniem drošības pasākumus, kas jāievēro spēlējoties un lūgums atcerēties, ka trauslais ledus pēc ziemas priekiem noilgojušos bērnus var pamudināt pārgalvīgai rīcībai.

Lūgums iedzīvotājiem nepalikt vienaldzīgiem un gadījumā, ja esat liecinieki jauniešu nepārdomātai rīcībai, nepieciešamības gadījumā laikus informēt glābšanas dienestus vai policiju

Kriminālziņas