Policijas ziņās - Grundzāle un Smiltene

Aizvadītās nedēļas nogalē Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par  199 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 34 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrētas 5 zādzības no tirdzniecības vietām, reģistrēti 7 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi). 

Reģistrēta informācija par 68 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 21 noziedzīgu nodarījumu pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par  25 ceļu satiksmes negadījumiem. 3 negadījumos  cietuši 3 cilvēki. Reģistrēti 2 gadījumi, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sodīti 110  autovadītāji, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti  237 administratīvā pārkāpuma protokoli.

15.oktobrī, Valmierā, Limbažu ielā, garāžu kooperatīva teritorijā 2005.gadā dzimusi meitene, netiekot galā ar kvadracikla vadību, iebrauca garāžas sienā, kā rezultātā guva traumas un tika nogādāta slimnīcā. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

16.oktobrī saņemta informācija, ka Cēsīs, Dzelzceļa ielā no kādas kāpņu telpas nozagts gaiši zilas krāsas velosipēds Dema. Policijā sākts kriminālprocess.

16.oktobrī, ap pulksten 16:45, Priekuļu novadā, Veselavas pagastā, uz vietējas nozīmes ceļa notika kombaina un motocikla Yamaha sadursme. Negadījumā traumas guva 1997.gadā dzimušais motocikla vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

16.oktobrī, ap pulksten 13:30, Gulbenes novadā, Lizuma pagastā, autoceļa Cesvaine – Velēna 36.kilometrā 1969.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Ford Focus, netika galā ar automašīnas vadību kā rezultātā nebrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro negadījuma apstākļus.

15.oktobrī saņemta informācija, ka nakts laikā Smiltenes novadā, Grundzāles pagastā iekļūts kādā celtniecības vagoniņā un no tā nozagti dažādi instrumenti – Bosch lāzera nivelieris, lāzerniveliera uztvērējs, optiskais nivelieris un perforators. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

Naktī uz 15.oktobri, Gulbenes novadā, Beļavas pagastā no kādas teritorijas nozagts vara kabelis. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

15.oktobrī, ap pulksten 17:30, Cēsīs, A.Kronvalda ielā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu Mazda iebrauca sētā, to bojājot. Policija pārbauda notikušā apstākļus un noskaidro vainīgo vadītāju.

15.oktobrī, ap pulksten 21:30, Valmierā, Garā ielā peķerts iereibis automašīnas BMW vadītājs. 1994.gadā dzimušais vadītājs automašīnu vadīja, esot 1,12 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

14.oktobrī, ap pulksten 13:20, Amatas novadā, Drabešu pagastā, Līvos 1954.gadā dzimušu sievietei sakodis kaimiņu suns. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

14.oktobrī saņemta informācija, ka Madonas novadā, Aronas pagastā, Kusā nozagts velosipēds ZZK un no kāda pagraba nozagti divi zili pelēkas krāsas BMX tipa velosipēdi. Policijā par zādzībām sākti kriminālprocesi, notiek izmeklēšana.

14.oktobrī saņemta informācija, ka Alūksnes novadā, Jaunalūksnes pagastā no kāda īpašuma teritorijā esoša šķūņa nozagti skaļruņi, zaļas krāsas vīriešu velosipēds un motorzāģis. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

14.oktobrī, ap pulksten 23:30, Smiltenes novadā, Smiltenes pagastā, autoceļa Smiltene – Valka 5.kilometrā pieķerts iereibis un bez tiesībām automašīnas Opel Corsa vadītājs. 1986.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja 1,35 promiļu reibumā un bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Policijā par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.


Kriminālziņas