Policijas ziņās Launkalne un Smiltene

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par  57 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 12 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrētas 4 zādzības no tirdzniecības vietām, reģistrēti 3 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi). 

Reģistrēta informācija par 18 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 6 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par 5 ceļu satiksmes negadījumiem. Negadījumos nav cietuši   cilvēki. Reģistrēts 1 gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīts 31 administratīvā pārkāpuma protokols, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 67 administratīvā pārkāpuma protokol.

21.jūnijā saņemta informācija, ka Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā 1993.gadā dzimis vīrietis nodarījis miesas bojājumus 1970.gadā dzimušam vīrietim, kuram bijusi nepieciešama mediķu palīdzība. Policijā sākta pārbaude un tiek skaidroti notikušā apstākļi.

22.jūnijā, ap pulksten 3:00, Smiltenes novadā, Launkalnes pagastā, autoceļa Smiltene – Gulbene 5.kilometrā pieķerts iereibis automašīnas Ford Galaxy vadītājs. 1960.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 0,92 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

21.jūnijā, ap pulksten 13:00, Cēsīs, Uzvaras bulvārī 1975.gadā dzimis vīrietis ar velosipēdu ietriecās automašīnā Opel, kas bija apstājusies pirms gājēju pārejas. Negadījumā nav cietuši cilvēki.

21.jūnijā, Smiltenē, Mūrnieku ielā kādam 1953.gadā dzimušam vīrietim pagaidām nenoskaidrota persona nodarījusi miesas bojājumus. Vīrietim bijusi nepieciešama mediķu palīdzība. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

21.jūnijā saņemta informācija, ka Smiltenē, Vaļņu ielā no verandas nozagts melnas krāsas mobilais telefons Alcatel. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

21.jūnijā saņemta informācija, ka Valmierā, pie ezera Āzītis 1998.gadā dzimušam jaunietim nozagta melnas krāsas soma, kurā atradās mobilais telefons Sony Xperia un personīgie dokumenti. Policija noskaidro zādzības apstākļus.


Kriminālziņas