Policijas ziņās - Smiltene, Grundzāles un Zvārtavas pagasti 1

Aizvadītās diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par  47 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 9 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrētas 3 zādzības no tirdzniecības vietām, nav reģistrēti mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi). 

Reģistrēta informācija par 13 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 4 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par 4 ceļu satiksmes negadījumiem. Vienā negadījumā cietuši divi cilvēki. Reģistrēts 1 gadījums, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sodīti 44 autovadītāji, par dažādiem pārkāpumiem sastādīts 131 administratīvā pārkāpuma protokols.

19.jūlijā, ap pulksten 15:30, Madonā, Blaumaņa ielas un Akmeņu ielas krustojumā, iebraucot stabā ar velosipēdu, traumas guvis 1976.gadā dzimušais velosipēda vadītājs un 2012. gadā dzimusi pasažiere. Vīrietis velosipēdu vadījis, esot alkohola reibumā, kā rezultātā nav spējis to novaldīt un krustojumā ietriecies stabā un krita. Abi cietušie nogādāti slimnīcā.

19.jūlijā saņemts iesniegums par priedes un bērza koku zādzību Valkas novadā, Zvārtavas pagastā. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

19.jūlijā, ap pulksten 19:40, Smiltenes novadā, Smiltenē, Avotu ielā apturēta automašīna Audi un konstatēts, ka tās 1940.gadā dzimušais vadītājs ir alkohola reibumā. Vīrieša izelpā konstatētas 0,56 promiles alkohola. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

20.jūlijā, ap pulksten 1:00, Smiltenes novadā, Grundzāles pagastā, Grundzālē 1969.gadā dzimušam vīrietim miesas bojājumus nodarījušas trīs pagaidām nenoskaidrotas personas. Vīrietim sniegta medicīniskā palīdzība. Policija noskaidro vainīgās personas.

19.jūlijā saņemta informācija, ka Madonas novadā, Kalsnavas pagastā, Jaunkalsnavā no kādas privātmājas pagaidām nenoskaidrotos apstākļos nozagtas divas zelta ķēdītes, sudraba gredzens un 50 angļu mārciņas. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

Komentāri 1

Kriminālziņas