Skolēni “Popielā” spēlē arī kristīgo mūziku

Piedalīties "Popielā" skolēniem nenozīmē tikai izklaidi, viņi mācas uzstāties auditorijas priekšā, pārvarēt kautrīgumu, kā arī attīsta muzikālo uztveri.

Ierodoties Smiltenes Centra vidusskolas sākumskolā, 4.b klases skolēnos manāms neliels satraukums, jo pēc neilga brīža tiek izvilkti uzstāšanas kārtas numuri "Popielā".Ceturtklasnieki "Popielai" gatavojušies nopietni, daži pasākumam trenējušies pat vairākas nedēļas, bet citi raduši risinājumu kā aizvietot mikrofonu, atnesot uz skolu mammas matu lakas flakonu.

 

Arī kristīgā mūzikaVisbiežāk skolēni šāda veida pasākumos izvēlās attēlot pasaules slavenu dziedātāju dziesmas, toties šoreiz bija dzirdamas arī pašmāju "Zvaigznes", kā arī kristīgās mūzikas repertuārs."Izvēlējāmies dziedāt kristīgo dziesmu, ko izpilda Valdis Idrišonoks. Ejam baznīcā gan uz dievkalpojumiem, gan svētdienas skolā, tāpēc ka Dievs ir mūsu dzīves vadītājs," saka 4.b klases skolnieki Klāvs un Lūkass.Puiši savu priekšnesumu sauc par uzdrīkstēšanos, jo kaut arī dziesma ir mazliet roķīga, tomēr nopietna.

 

Valda lielas ovācijasPirmajam nekad nav viegli uzstaties, tāpēc arī 4.b klases skolnieces Baiba un Sanda ir mazliet uztraukušās. Viņām "Popiela" patīk, jo priekšnesuma laikā var izpausties ar dažādās kustībām un pat dejām.Katra priekšnesuma laikā klasē valdīja lielas ovācijas un uzmundrinājuma saucieni. Visskaļākie aplausi bija četrklasnieku Klāva un Lūkasa izpildītā priekšnesuma laikā, bet, kad atraktīvu izpildījumu sniedza Melisa un Eva, klasesbiedru skatieni ne brīdi nenovērsās no viņām.Visu dalībnieku izpildījumu vērtēja žūrijas pārstāvji - klases audzinātāja, skolnieces mamma un tie četrklasnieki, kas šoreiz nolēma neuzstāties. Pēc žūrijas vērtējuma par 4.b klases "Popielas" uzvarētāju kļuva kristīgās dziesmas izpildītāji.Sākumskolā "Popiela" tiek rīkota katrā klasē, kur nosaka arī uzvarētāju. Pašlaik tajā jau piedalījušies ir trešo un ceturto klašu skolēni, bet otrajiem viss vēl gaidāms.

Kriminālziņas