Smiltenē - autoavārija, vadītājam 3.07 promiles

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 69 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 5 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 22 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 17 nodarījumi pret īpašumu.


Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 9 ceļu satiksmes negadījumi. Vienā no negadījumiem saņemta informācija par vienu cietušo. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 69 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 15 bija par ātruma pārsniegšanu. 


29.janvārī, saņemta informācija, ka laika posmā no 28.janvāra pulksten 20:00 līdz 29.janvāra pulksten 04:45 Valmierā, Kārļa Baumaņa ielā, no pagalma nozagta automašīna “BMW”, kā arī tajā esošas mantas. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess. 


29.janvārī, pulksten 14:10 Naukšēnu novadā, Ķoņu pagastā, autoceļa Valmiera – Rūjiena – Igaunijas robeža (Unguriņi) 50 kilometrā, 1959.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Seat”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa pasažieris - 1968.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus. 

 

30.janvārī, pulksten 00:30 Smiltenes novadā, Smiltenē, Dārza ielā, 1986.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca apgaismes stabā. Ceļu satiksmes negadījumā netika saņemta informācija par cietušajiem, bojāta automašīna un laterna. Izbraucot policijas norīkojumam, konstatēts arī tas, ka vadītājs pēc negadījuma lietojis alkoholiskos dzērienus. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 3,07 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. 


Kriminālziņas