Smiltenē ceļu satiksmes negadījums (Papildināts!) Uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei 4

Šorīt Smiltenē Raiņa un Atmodas ielu krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā strādā policijas darbinieki, ieradušies arī mediķi. Sīkāk informēsim, kad iegūsim oficiālu informāciju.

Papildinājums: Šodien, 6. septembrī, ap pulksten 9 ceļu satiksmes negadījums noticis Smiltenē, Atmodas un Raiņa ielas krustojumā.

“Uz apzīmētas gājēju pārejas  kāds 1936. gadā dzimis Smiltenes iedzīvotājs, vadot automašīnu “Opel Astra”, uzbrauca 1935. gadā dzimušai sievietei, arī Smiltenes iedzīvotājai, kura šķērsoja gājēju pāreju,” informē Vilnis Būce, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja satiksmes uzraudzības rotas vecākais inspektors.

Negadījumā cietušo sievieti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi nogādāja slimnīcā.

Valsts policija veic notikušā pārbaudi.

Kamēr notikuma vietā strādāja policija un mediķi, krustojumā tika regulēta satiksme. Autovadītājiem  arī kādu brīdi  nācās pagaidīt, līdz viņi varēja šķērsot krustojumu.

Šī nav pirmā reize, kad Atmodas un Raiņa ielas krustojumā uz gājēju pārejas automašīna uzbrauc gājējam. “Ziemeļlatvija” jau ir paudusi iedzīvotāju viedokli, ka šajā krustojumā autobraucēju un gājēju satiksme ir jāregulē ar luksoforu, jo Atmodas iela ir tranzītiela ar intensīvu satiksmi, it sevišķi no rīta un dienas otrajā pusē.

Tam, ka šajā krustojumā ir nepieciešams luksofors, piekrīt arī V. Būce. “Darba dienas sākumā un beigās šajā krustojumā ir ļoti grūti izbraukt uz galvenās ielas, nepārkāpjot ceļu satiksmes noteikumus,” uzsver policists.

Papildinājums: Saistībā ar to, ka šobrīd cietušās veselības stāvoklis ir ļoti nopietns, mēs slēdzam komentēšanas iespējas. 

Kriminālziņas