Smiltenē vīrietim iesit ar sniega lāpstu 4

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par 58 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 11 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu (reģistrēta informācija par 1 zādzību no tirdzniecības vietas, reģistrēti 3 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi). 

Reģistrēta informācija par 13 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 10 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību. 

Reģistrēta informācija par 12 ceļu satiksmes negadījumiem. Divos negadījumos cietuši 2 cilvēki. Reģistrēti 2 gadījumi, kad automašīnas vadītāji pie stūres sēdušies alkohola reibumā. Par ātruma pārsniegšanu sastādīti 15 administratīvā pārkāpuma protokoli, par dažādiem pārkāpumiem sastādīti 74 administratīvā pārkāpuma protokoli.

13.janvārī, īsi pirms pulksten 15:00, Gulbenē, Brīvības ielā, degvielas uzpildes stacijā Statoil pagaidām nenoskaidrota persona ar automašīnu BMW uzpildīja degvielu vairāk nekā 60 eiro vērtībā un aizbrauca nesamaksājot. Policija noskaidro vainīgo personu. 

13.janvārī saņemta informācija, ka 11.janvārī Smiltenē kādas mājas pagalmā noticis konflikts starp diviem vīriešiem, kā rezultātā viens no viņiem otram iesitis pa muguru ar sniega lāpstu, kā arī ar kāju iespēris pa automašīnu. Policijā par notikušo sākta administratīvā lietvedība, tiek noskaidroti visi notikušā apstākļi.

13.janvārī, ap pulksten 16:30, Madonas novadā, Ļaudonas pagastā, Ļaudonā, Liepu ielā administratīvās apskates laikā pie 1969.gadā dzimuša vīrieša atrasti un atsavināti 16,5 litri šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku bez izcelsmi apliecinošiem dokumentiem. Policija noskaidro apstākļus.

14.janvārī, pēc pulksten 4:00, Beverīnas novadā, Kauguru pagastā, autoceļa Valmiera – Smiltene 3.kilometrā, apturot 1975.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu VW Caddy, tās bagāžas nodalījumā policija atrada un atsavināja  astoņas 20 litru tilpuma kannas ar dīzeļdegvielu bez izcelsmi apliecinošiem dokumentiem. Policija noskaidro degvielas izcelsmi un apstākļus.

13.janvārī, ap pulksten 11:30, Mazsalacā, Baznīcas ielā pieķerts iereibis automašīnas Mazda 626 vadītājs. 1967.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,55 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

13.janvārī, pēc pulksten 21:00, madonas novadā, Mārcienas pagastā, Mārcienā, Jaunā ielā pieķerts iereibis automašīnas BMW vadītājs. 1991.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 0,77 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Vakar Vidzemes reģionā notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kuros dažādas traumas guvuši divi cilvēki. Ap pulksten 11:00, Ērgļu novadā, Ērgļu pagastā, autoceļa Rīga – Ērgļi 97.kilometrā notika kravas automašīnas Scania, kuru vadīja 1965.gadā dzimis vīrietis, sadursme ar vieglo automašīnu VW Golf, kuru vadīja 1966.gadā dzimusi sieviete. Sākotnējā informācija liecina, ka kravas automašīnai braucot saslīdējusi piekabe un tā uztriecās pretim braucošajai vieglajai automašīnai. Negadījumā traumas guva vieglās automašīnas vadītāja, kura pēc medicīniskās palīdzības saņemšanas no slimnīcas palaista mājās.

Īsi pirms pulksten 12:00, Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā, autoceļa Rīga – Ainaži 66.kilometrā notika divu kravas automašīnu sadursme, negadījumā traumas guva viens no kravas automašīnu vadītājiem – 1965.gadā dzimis vīrietis, kurš nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro negadījuma iemeslus. Dēļ negadījuma šajā ceļa posmā ilgstoši bija daļēji ierobežota satiksme.

13.janvārī, pēc pulksten 14:00, Salacgrīvas novadā, Liepupes pagastā, autoceļa Rīga – Ainaži 61.kilometrā no ceļa braucamās daļas nobrauca 1985.gadā dzimuša vīrieša vadītā automašīna Audi 80. Sākotnējā informācija liecina, ka Audi 80 vadītājs centies apdzīt kravas automašīnu, taču nav ticis galā ar automašīnas vadību un aizķēris apdzenamo automašīnu, rezultātā nobraucot no ceļa braucamās daļas. Negadījumā nav cietušo, bojātas automašīnas.

13.janvārī, pēcpulksten 13:00, Līgatnes novadā, Līgatnes pagastā, autoceļa Drabeši – Līgatnes papīrfabrika – Līgatne 21.kilometrā notika vieglās automašīnas Opel Astra, kuru vadīja 1943.gadā dzimusi sieviete, un autobusa Scania, kuru vadīja 1958.gadā dzimis vīrietis, sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka vieglās automašīnas vadītāja nav izvēlējusies drošu braukšanas ātrumu, iebrauca pretējā braukšanas joslā, tādējādi izraisot sadursmi ar pretim braucošo autobusu. Abu transportlīdzekļu vadītāji atteicās no medicīniskās palīdzības. Negadījumā bojātas automašīnas.

13.janvārī, ap pulksten 17:30, Amatas novadā, Drabešu pagastā, Ieriķos, autoceļa Rīga – Sigulda – Veclaicene 72.kilometrā notika kravas automašīnas DAF, kuru vadīja 1960.gadā dzimis vīrietis, un vieglās automašīnas VW Golf, kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis, sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka negadījumu, iespējams, izraisījusi kravas automašīna. Negadījumā nav cietuši cilvēki, bojātas automašīnas. Dēļ negadījuma dažas stundas šajā posmā bija ierobežota satiksme.

13.janvārī, ap pulksten 15:30, Rūjienā, Valmieras ielā 1993.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Peugeot, neizvēlējās ceļa segumam atbilstošu ātrumu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās sētā, to bojājot. Negadījumā nav cietuši cilvēki.

13.janvārī, ap pulksten 16:20, Valmierā, Rīgas ielā 1973.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Ford, uzbrauca ceļa zīmei, to bojājot. Negadījumā nav cietuši cilvēki.


Komentāri 4

Siveens

Ukris atkal kādam pa muguru ar lāpstu uzrāvis

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 13:20

elmamenarda

Nē nu atraduši ar ko policiju traucēt. Vai tad tiesām divi pieauguši veči nevar savas attiecības turpat pagalmā nokārtot? Kā tādi māži! Bet titul bilde gan laba.

pirms 5 gadiem, 2016.01.14 19:23

r.s.

Pret traģiskajām ugunsgrēku ziņām citos medijos smilteniešu problēmas ir vnk smieklīgas...ar lāpstu iesita...nu jā..labi ka ne ar kūtsdakšām!

pirms 5 gadiem, 2016.01.15 14:27

Kriminālziņas